• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Opinie o Alior Banku - czy naprawdę najlepszy ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tmaria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2016 15:43
Witam .Jestem właśnie na etapie przymierzania się do kredytu.Potrzebuję 14000 na półtora roku.Mam stałą prace i nigdy nie opoźniałam sie w spłacie zobowiązań .Własnie dziś trafiłam na taki artykuł o ranking kredytów gotówkowych.http://direct.money.pl/sekcje/kredyty-gotowkowe-luty-2016/?ssp=2

Czy mam wierzyć temu co tam piszą i iść do Alior Banku? Jestem stała klientka BZWBK od czasów Kredyt Banku.Może ten Alior jest rzeczywiście najlepszym bankiem w ogóle? Może tam przenieść konto?Jakie sa Wasze opinie na temat tego banku?
Cytuj
Sebastian Sroka

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 124 razy

Wyślij wiadomość

25.2.2016 15:53
tmaria napisał
Witam .Jestem właśnie na etapie przymierzania się do kredytu.Potrzebuję 14000 na półtora roku.Mam stałą prace i nigdy nie opoźniałam sie w spłacie zobowiązań .Własnie dziś trafiłam na taki artykuł o ranking kredytów gotówkowych.http://direct.money.pl/sekcje/kredyty-gotowkowe-luty-2016/?ssp=2

Czy mam wierzyć temu co tam piszą i iść do Alior Banku? Jestem stała klientka BZWBK od czasów Kredyt Banku.Może ten Alior jest rzeczywiście najlepszym bankiem w ogóle? Może tam przenieść konto?Jakie sa Wasze opinie na temat tego banku?

Proponuję w pierwszej kolejności sprawdzić ofertę BZWBK, skoro ma Pani u nich stale zasilane konto tyle lat. Najlepszy bank to ten, który spełni Pani oczekiwania :)
Cytuj
Sebastian Sroka
s.sroka@finansowanie24.pl
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

25.2.2016 18:31
W Alior Bank oferta zależy od wielu czynników (dotychczasowa historia kredytowa, relacje z bankiem, forma zatrudnieniam, rodzaj umowy itd itd,). Dwie osoby które złożą wniosek o tą samą kwotę mogą uzyskać zupełnie inne oferty. I tak naprawdę ofertę poznamy dopiero po złożeniu wniosku kredytowego. Wcześniej możemy tylko przypuszczać. BZ WBK dobrze traktuje swoich stałych klientów, więc najpierw zaputałbym o ofertę w swoim banku. Jeśli uzyska Pani konkretna ofertę czy to w Alior czy BZWBK i poda nam Pani jej parametry bedziemy wstanie powiedzieć czy da się znaleźć coś bardziej interesującego. Prosze jednak pamiętać, że złożenie więcej niż 3-4 zapytań o kredyt w różnych bankach w ciągu jednego miesiąca może znacznie obniżyć Pani zdolność kredytową, a nawet uniemożliwić wzięcie kredytu.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 25.2.2016 18:32
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
jadwig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2016 19:00
Witam .Dobrze ,że tutaj zajrzałam .Też chcę wziąć kredyt i własnie podzwoniłam i popytałam o oferty.Poważnie to obniży moją zdolność kredytową ? Zielonego pojęcia o tym nie miałam .I bądź człowieku teraz mądry i szukaj dla siebie dobrego kredytu...W jaki sposób ? Przecież muszę popytać ,jeżeli mam cokolwiek dla siebie wybrać . Proszę mi wytłumaczyć ,dlaczego zapytania o kredyt mogą uniemożliwić mi wzięcie kredytu?
Cytuj
KarolinaKwiatosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2016 9:39
Jesli chodzi o kredyty to najlepiej idz do swojego banku w pierwszej kolejności.
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

26.2.2016 14:06
jadwig napisał
Witam ..I bądź człowieku teraz mądry i szukaj dla siebie dobrego kredytu...W jaki sposób ? Przecież muszę popytać ,jeżeli mam cokolwiek dla siebie wybrać . Proszę mi wytłumaczyć ,dlaczego zapytania o kredyt mogą uniemożliwić mi wzięcie kredytu?


Jeśli tylko pytamy o kredyt nic się nie dzieje. Jeśli dajemy dowód osobisty, podpisujemy zgodę na weryfikację w BIK, to pięć takich zgód i generalnie kredyt nie wcześniej niż za miesiąc.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 26.2.2016 14:12
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Kobiq

Niezarejestrowani

27.2.2016 19:06
tmaria napisał
Witam .Jestem właśnie na etapie przymierzania się do kredytu.Potrzebuję 14000 na półtora roku.Mam stałą prace i nigdy nie opoźniałam sie w spłacie zobowiązań .Własnie dziś trafiłam na taki artykuł o ranking kredytów gotówkowych.http://direct.money.pl/sekcje/kredyty-gotowkowe-luty-2016/?ssp=2

Czy mam wierzyć temu co tam piszą i iść do Alior Banku? Jestem stała klientka BZWBK od czasów Kredyt Banku.Może ten Alior jest rzeczywiście najlepszym bankiem w ogóle? Może tam przenieść konto?Jakie sa Wasze opinie na temat tego banku?

tmaria napisał
Witam .Jestem właśnie na etapie przymierzania się do kredytu.Potrzebuję 14000 na półtora roku.Mam stałą prace i nigdy nie opoźniałam sie w spłacie zobowiązań .Własnie dziś trafiłam na taki artykuł o ranking kredytów gotówkowych.http://direct.money.pl/sekcje/kredyty-gotowkowe-luty-2016/?ssp=2

Czy mam wierzyć temu co tam piszą i iść do Alior Banku? Jestem stała klientka BZWBK od czasów Kredyt Banku.Może ten Alior jest rzeczywiście najlepszym bankiem w ogóle? Może tam przenieść konto?Jakie sa Wasze opinie na temat tego banku?
Dodawałem przed chwilą post i chyba skasowała się cała treść:( Więc lepiej brać kredyt na dłuższy okres. Prowizja jest taka sama, a płacisz tylko ew. oprocentowanie. Więc masz takie zabezpieczenie. Ja brałem w Raiffeisen prowizja 12@ bez % i 1800zł więcej, wiec jest ok.
Cytuj
dorin1a

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.2.2016 17:32
A ja na Twoim miejscu nie wierzyłbym reklamom .Według mnie jesteś klientem dobrego banku.Sam mam w nim konto i jestem zadowolony.Poza tym jako stały klient ,który bierze kredyty w tym własnie banku ,mam czasami specjalne oferty.
Cytuj
BogdanTe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 10:04
dorin1a napisał
A ja na Twoim miejscu nie wierzyłbym reklamom .Według mnie jesteś klientem dobrego banku.Sam mam w nim konto i jestem zadowolony.Poza tym jako stały klient ,który bierze kredyty w tym własnie banku ,mam czasami specjalne oferty.
DObry jest ten, który daje najlepsza ofertę. Kto nie kombinuje ten nie ma.
Cytuj
Odpowiedź