• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Pomoc frankowiczom .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lech-p

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.2.2016 18:19
Witam wszystkich.Czy już można składać wnioski o dofinansowanie frankowiczów?Słyszałem ,że tak .Jakie dokumenty są potrzebne? Czy można to zrobić online czy trzeba iść do banku? Mam taki kredyt i kłopoty jak większość biorących kredyt hipoteczny we frankach .
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 13:02
Wczoraj byl taki artykuł na jakiejś stronie w necie ,chyba na onet.pl.Dziś nie widziałam nigdzie takiej wiadomości .Nie uważasz ,że będzie najprościej ,jeżeli zadzwonisz do swojego banku?Zajrzałam tutaj ,bo moja siostra ma taki kredyt.Powiem jej ,żeby się dowiedziała dokładnie .Ciekawe czy tam są jakieś limity w udzielaniu tego dofinansowania spłat?
Cytuj
JulianT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 13:27
Dofinansowanie dla frankowiczów? No chyba to są jakieś żarty. I na czym to miałoby polegać niby?!
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 13:33
Na niczym. Nie ma czegoś takiego, pojawił się jakiś projekt i nadal jest to tylko na etapie projektu...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
JulianT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 13:46
Ale projekt jednak jest, ludzie znow wyjdą na ulicę jak do czegos takiego będzie miało dojść.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 13:52
Kto wyjdzie? Na razie na ulicach tylko widziałem frankowiczów, którym różne rzeczy obiecano...

ps
banki na GPW mają się dobrze więc wejście w życie jakichkolwiek regulacji w najbliższej przyszłości nie nastąpi
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
mariamass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 13:56
Robert Sierant napisał
Na niczym. Nie ma czegoś takiego, pojawił się jakiś projekt i nadal jest to tylko na etapie projektu...
A własnie ,że nie jakiś projekt i nie na żadnym niczym .Pomoc jest i to jak najbardziej aktualna.A krzyczcie sobie wszyscy i się oburzajcie.Czasmi ktoś brał taki kredyt bo na w złotówkach nie miał szans.Podkreślam ,że nie jestem frankowiczem .Chcielibyście być w ich sytuacji???Pomoc jest i trzeba ją będzie w przyszlości zwrócić .Odsyłam do artykułu.http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/pomoc-dla-zadluzonych-i-kredytobiorcow/4ydsgd.Pozdrawiam wszystkich i trochę empatii życzę .
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 14:06
Ten projekt nie dotyczy frankowiczów tylko WSZYSTKICH "kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy".

ps
Możesz wyjaśnić to, że ktoś brał kredyt w CHF ponieważ na ten w PLN nie miał szans? Przecież chodziło o wysokość raty na dzień składania wniosku.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 14:30
Chodzi tu o ustawę o pomocy dla wszystkich kredytobiorców hipotecznych, którzy nie radzą sobie ze spłata kredytów hipotecznych. Jest to forma pożyczki , którą trzeba będzie zwrócić. Więcej o tym na moim blogu http://krzymski.blogspot.com/2015/09/bedzie-pomoc-dla-zaduzonych.html
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
rusto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 17:14
Witam .Bardzo dziękuję za przekierowanie .Sam mam chwilowe kłopoty z kredytem hipotecznym w złotówkach.Własnie miałem się starać o kilkumiesięczna przerwę w spłacie ,Ale teraz mogę starać się o to dofinansowanie.Rozumiem ,ze wystarczy pójśc do swojego banku i wypełnić wniosek?
Cytuj
Odpowiedź