• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepszy kredyt na wesele.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marcinaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 19:10
Hej.Może mi coś sensownego podpowiecie.Razem z narzeczona planujemy ślub w lipcu.Chcemy zrobić przyjęcie weselne sami .Oboje pracujemy ,mamy trochę oszczędności ,ale chcemy je przeznaczyć na mieszkanie.Potrzebny jest nam krótkoterminowy kredyt ok.10000 na jak najlepszych warunkach.Może coś konkretnie polecicie? Nasze oszczędności sa na lokatach ,które kończa sie jesienią .
Cytuj
preludia

Niezarejestrowani

16.2.2016 20:31
chcecie wziąć kredyt razem? na jak długi okres chcecie ten kredyt? rozumiem, że będziecie chcieli wcześniej spłacić kredyt po tym jak wypłącicie pieniądze z lokaty? z tego co wiem to sygma bank daje kredyty max do 20 tys. zł na dość rozsądnych warunkach, więc może tam warto sprawdzić.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 9:59
To jakie warunki macie na tych lokatach, że zamiast ją zakończyć wolicie wziąć kredyt?

Lokaty są oprocentowane ok. 2% a kredyt do 10% nie licząc prowizji za przyznanie...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
korek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 13:24
Pewnie są w stresie przedweselnym i słabo myślą .;)Dobrze im pan doradził .Zlikwidować ,bo teraz oprocentowanie na lokatach jest smieszne. Przecież też będziecie mieli jakies kwoty zebrane w prezencie?
Cytuj
Francis

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 16:54
Skoro maja oszczędności przenaczone na mieszkanie to zapewne nie małe.Skoro kończą im sie lokaty pare miesiecy po ślubie to pewnie maja w miarę dobre odsetki i nie chca ich tracić .Sam pytałem o pożyczkę - ile za ile 5000 kasie Stefczyka .Może popytajcie?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 18:36
W miarę dobre odsetki na lokacie (minus podatek) to i tak ok. 3-4x mniejszy zysk niż koszt najtańszego kredytu. Więc gdzie tutaj logika?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 19:09
Moja logika podpowiada to - mamy pieniądze odłożone na mieszkanie i ich nie ruszymy na żadne weselne przyjęcie .Dlaczego? Bo możemy wydać więcej niż przewidujemy. ;)W ten sposób swego czasu do sprawy podeszła moja bratowa i brat .:) Samo życie a nie logika.:)
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 23:46
jeśli nie można się ograniczyć w wydatkach to równie dobrze może się okazać że i kredyt trzeba będzie wziąć i oszczędności naruszyć więc logika się gubi...

prostsze - wziąć kasę z oszczędności a to co się zbierze wpłacić...

a jak ktoś chce kredyt niech bierze, fajny start ... tanio znajdziecie w bnp, raifie albo tam gdzie macie konto
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.2.2016 11:33
Decydujecie się na ślub więc chyba jesteście dorosłymi ludźmi i potraficie kontrolować swoje wydatki?

Wyciągacie z depozytu tyle ile sobie założycie i ani złotówki więcej. Tak samo jak na wniosku kredytowym trzeba wpisać kwotę kredytu...tylko, że ta pierwsza opcja będzie znacznie tańsza (utrata odsetek). Dodatkowo kredyt przecież obciąży zdolność kredytową...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
preludia

Niezarejestrowani

18.2.2016 15:19
dlatego ja pomyślałabym o kredycie z niższą ratą, z możliwością wcześniejszej spłąty kredytu, w sygma banku przy 20 tys zł marsz ratę nieco ponad 400 zł wiec nie wychodzi drogo.
Cytuj
Odpowiedź