• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta przedpłacona

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.6.2014 9:06
Hej zastanawiam się czy nie zdecydować sie na kartę przedpłaconą. Czy ktoś ma jakąś fajną i mi poleci?
Cytuj
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 18:55
A powiedz mi na jakiej zasadzie działa taka karta przedpłacona. ja pierwszy raz słysze o czymś taki i zastanawiam sie czy to jest coś takiego jak karta kredytowa? I po co nam coś takiego? Bo moze sama wzięłabym i skorzystała. Moze sie przyda.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 10:12
Z karty przepłaconych można korzystać w ramach kwoty, na którą wcześniej zostały zasilone. Oferty takie ma wiele banków między innymi: BZ WBK, Pekao S.A i ING Bank Śląski czy Millennium. Za ich pomocą można dokonywać transakcji bezgotówkowych, płacić za zakupy w Internecie czy wypłacać pieniądze z bankomatu. Taka kartę w Polsce może posiadać każdy kto skończy 13 lat.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 21:42
Ta opcja jest jak dla mnie świetna, jeśli już mieć kartę to właśnie tego rodzaju, bo rozumiem, że posiadanie tej karty nie wiąże się z posiadaniem konta? Można nie mieć konta ,a jedynie zasilać kartę?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 10:13
Kartę zasilamy dowolną kwotą. I faktycznie nie ma konieczności posiadani konta.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:42
Mnie tam to jakos nie przekonuje, za bardzo to wszystko skomplikowane. Fajnie że nie trzeba miec konta ale w jaki sposób kontrolujemy taka karte? jak wykonujemy przelewy?
Cytuj
Ilona88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 2:34
Tak to taka nasza internetowa portmonetka. Wpłacasz tam tyle ile chcesz wydać. Nie wypłacasz z niej tych pieniędzy których włożysz. Mi się podoba oferta Millenium. Tylko czy to będzie dobry wybór?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 9:20
Czarek napisał
Mnie tam to jakos nie przekonuje, za bardzo to wszystko skomplikowane. Fajnie że nie trzeba miec konta ale w jaki sposób kontrolujemy taka karte? jak wykonujemy przelewy?
Z zasileniem karty środkami nie ma najmniejszego problemu. Zwykle może go dokonać dowolna osoba na wskazany numer rachunku karty przedpłaconej.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

28.7.2014 15:03
Te karty przedpłacone są fajne , gdy np. chcesz dać np. dziecku żeby sobie pokorzystało.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 18:26
Naprawdę fajna sprawa! Szczególnie gdy dziecko gdzieś na przykład wyjeżdża to bezpieczniej jak ma taką kartą niż gdy trzyma całą gotówkę przy sobie. Nie wiedziałam nawet że taka karta jest, czy można gdzieś wyczytać które banki mają taką kartę?
Cytuj
Odpowiedź