• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy samochód może być zabezpieczeniem kredytu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dorin1a

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 13:16
Mam pytanie, bo mam ostatnio problem z zatrudnieniem (umowa zlecenie od miesiąca), a bardzo potrzebuję kredytu na 4000 złotych. Nie mam mieszkania, ale za to mam samochód, 5-letnia honde civic, wartą obecnie 30 tysięcy złotych. czy może być ona zastawem pod kredyt?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

31.1.2016 22:26
dorin1a napisał
Mam pytanie, bo mam ostatnio problem z zatrudnieniem (umowa zlecenie od miesiąca), a bardzo potrzebuję kredytu na 4000 złotych. Nie mam mieszkania, ale za to mam samochód, 5-letnia honde civic, wartą obecnie 30 tysięcy złotych. czy może być ona zastawem pod kredyt?


Samochód może być zabezpieczeniem kredytu. Ale jest to sprawa wtórna. Bo żeby uzyskać kredyt, kredytobiorca musi spełniać wymagania stawiane przez bank, w tym przede wszystkim staż pracy. Jeśli nie spełnia, to żaden samochód nie pomoże.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Piotrek

Niezarejestrowani

1.2.2016 9:54
dorin1a napisał
Mam pytanie, bo mam ostatnio problem z zatrudnieniem (umowa zlecenie od miesiąca), a bardzo potrzebuję kredytu na 4000 złotych. Nie mam mieszkania, ale za to mam samochód, 5-letnia honde civic, wartą obecnie 30 tysięcy złotych. czy może być ona zastawem pod kredyt?
Nie dostaniesz kredytu przy takim zatrudnieniu, moze pozycz od kogos prywatnie lepiej.
Cytuj
KorneliuszPliszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.2.2016 13:29
Piotrek napisał
dorin1a napisał
Mam pytanie, bo mam ostatnio problem z zatrudnieniem (umowa zlecenie od miesiąca), a bardzo potrzebuję kredytu na 4000 złotych. Nie mam mieszkania, ale za to mam samochód, 5-letnia honde civic, wartą obecnie 30 tysięcy złotych. czy może być ona zastawem pod kredyt?
Nie dostaniesz kredytu przy takim zatrudnieniu, moze pozycz od kogos prywatnie lepiej.
Pozyczyc 4tys. zł prywatnie to juz sztuka, ale moze w;asie jakas pozyczka społeczna...?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

1.2.2016 14:52
pod autko możesz dostać co najmiej 2 pożyczki pozabankowe min w zaplo i jeszcze jedna, w tej chwili nie pamiętam, potem poszukam
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

1.2.2016 21:37
Artur Sarnecki napisał
pod autko możesz dostać co najmiej 2 pożyczki pozabankowe min w zaplo i jeszcze jedna, w tej chwili nie pamiętam, potem poszukam


jest tzw. motopożyczka.
Ale można też spróbować w innych firmach pozyczkowych - AASA, TAKTO, czy OPTIMA
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2016 10:03
FIrmy pozyczkowe pewnie działaja na takich zasadach jak slawne chwilowki? Jak wyglada splata takiej pozyczki?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2016 13:50
tak motopożyczka, reszta pod zabezpieczenie nie udziela jedynie na podstawie dochodu a tu nie jest to potrzebne, do 50 % wartości na raty miesięczne ...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 10:10
dorin1a napisał
Mam pytanie, bo mam ostatnio problem z zatrudnieniem (umowa zlecenie od miesiąca), a bardzo potrzebuję kredytu na 4000 złotych. Nie mam mieszkania, ale za to mam samochód, 5-letnia honde civic, wartą obecnie 30 tysięcy złotych. czy może być ona zastawem pod kredyt?
A nie zastanawiałeś sie ,żeby wziąć kartę kredytową albo debet? Przecież konto w jakimś banku masz a niektóre stałych klientów tak honorują .Słyszałeś o spłatach kart kredytowych ratio?A nie myślisz ,że pod zastaw samochodu to ryzyko?
Cytuj
KasjuszMag

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.4.2024 10:37
Wypowiedź została zmieniona przez: KasjuszMag 2.4.2024 10:37
Cytuj
Odpowiedź