• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dostanę kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
samonka

Niezarejestrowani

11.12.2015 16:29
ale zawsze też w razie nagłych aypadków można ratować się kartą kredytową, ja mam kartę w sygma banku i jak potrzebuję większej gotóki na cito to zawsze mogę zroić sbie przelew z kk sygma banku na moje konto, więc wygodnie bo w chwilę moge mieć pieniądze na koncie, a kartę kredytową mogę spłacic w rpzeciągu 54 dni. Trzeba sobie radzić.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 16:46
dopisz tylko ile płacisz za taki przelew + oczywiście odsetki od transakcji gotówkowej...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Radomysł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.12.2015 17:22
Ale czy przelew z karty kredytowej na konto albo wypłata gotówkowa z karty nie jest bardzo droga?
Właśnie mam takie wrażenie.
Poza tym ten sygma bank to ma chyba bardzo elastyczne zasady i prawie każdemu dają te karty. Nie maja z tego powodu problemów z wypłacalności?
Bo to wygląda tak, jakby dawali kredyty każdemu, kto poprosi, nawet jeśli inne banki nie dają.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

13.12.2015 0:32
no nie do końca każdemu, BIK sprawdza i nie ma opcji żeby dostał każdy.

Radomysł napisał
Ale czy przelew z karty kredytowej na konto albo wypłata gotówkowa z karty nie jest bardzo droga?
Właśnie mam takie wrażenie.
Poza tym ten sygma bank to ma chyba bardzo elastyczne zasady i prawie każdemu dają te karty. Nie maja z tego powodu problemów z wypłacalności?
Bo to wygląda tak, jakby dawali kredyty każdemu, kto poprosi, nawet jeśli inne banki nie dają.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.12.2015 18:58
A sprawdzają tam tylko BIK, czy jednak jakieś zaświadczenie o dochodach też jest wymagane?
Bo jak tak czytam niektóre wypowiedzi, to odnoszę wrażenie, że niekoniecznie. A jak niekoniecznie, to znam pewną osobę, która by chciała mieć kartę kredytową, jednak ma taki dochód, którego inne banki nie uznają. Ale BIK ma w porządku.
Więc gdyby się dało w sygmie to by na pewno chciała skorzystać.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 9:53
To odnosisz złe wrażenie. KK to kredyt jak każdy inny więc trzeba mieć dobry BIK i zdolność kredytową.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Inga

Niezarejestrowani

14.12.2015 9:58
Jestem najlepszym przykładem na to, że kk nie dostanie kazdy. Zawnioskowałam kilka lat temu, gdy byłam studentką o kartę, oczywiście wniosek odrzucono, bo zero zdolnosci, zero historii, zero niczego. Wtedy tego nie rozumiałam. Podjęłam pracę, troche popracowałam i sytuacja się zmieniła, mam karte z niezłym limitem :)
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 12:41
Dokładnie, trzeba też budować swoją wiarygodność - historię kredytową itp. żeby mieć możliwość korzystania z takich rozwiązań.

Inga napisał
Jestem najlepszym przykładem na to, że kk nie dostanie kazdy. Zawnioskowałam kilka lat temu, gdy byłam studentką o kartę, oczywiście wniosek odrzucono, bo zero zdolnosci, zero historii, zero niczego. Wtedy tego nie rozumiałam. Podjęłam pracę, troche popracowałam i sytuacja się zmieniła, mam karte z niezłym limitem :)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Inga

Niezarejestrowani

14.12.2015 12:57
Artur Sarnecki napisał
Dokładnie, trzeba też budować swoją wiarygodność - historię kredytową itp. żeby mieć możliwość korzystania z takich rozwiązań.

Inga napisał
Jestem najlepszym przykładem na to, że kk nie dostanie kazdy. Zawnioskowałam kilka lat temu, gdy byłam studentką o kartę, oczywiście wniosek odrzucono, bo zero zdolnosci, zero historii, zero niczego. Wtedy tego nie rozumiałam. Podjęłam pracę, troche popracowałam i sytuacja się zmieniła, mam karte z niezłym limitem :)
Niestety nie zawsze mamy tego świadomosc. Mnie sie wydawało, że kredt jak spłacam to mi się nalezy i już:)
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 16:39
Wszystko zależy od wielu czynników na które wpływają przyznanie karty kredytowej.
Każdy bank ma inne wymagania i ciągle się zmienią.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Odpowiedź