• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Odmawianie zblizeniowek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 14:13
Czy ktoś z was odmówił przyjęcia zbliżeniówki? Zastanawiam się czy to co piszą faktycznie tak się da. pewnie w banku odmówią i tyle.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.6.2014 14:30
Tak, ja odmówiłam w PKO SA, bo musiałam wziąć nowa kartę. Nie bylo problemu, teraz trochę żałuje bo z tego co czytam to nie jest zbyt niebezpieczne. Ale trudno. Ciekawe czy taka opcje da się z powrotem włączyć.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 14:36
Owszem, jest taka możliwość. Banki oferują możliwość wyłączenia i ponownego włączenia funkcjonalności zbliżeniowej użytkownikom kart. Zazwyczaj wystarczy, aby taka funkcję włączyć lub wyłączyć skontaktować się z infolinia banku.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 16:41
hm ja mam zbliżeniowke z mbanku i jest ok nie boje sie ze mi cos pobiorą bez mojej wiedzy - a ty kiedy wymieniałas w pekao bo ja tez bym chciała tam zblizeniowa ale cos długo juz mi nikt karty nie zmieniał :(
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:52
Mi jeszcze żaden bank nie zaproponował karty zbliżeniowej, ale gdyby taka propozycja padła to bym się zdecydował. Nie wiem dlaczego ludzie tak boją się tych kart. W razie kradzieży przecież można od razu zastrzec tą kartę i po problemie.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 20:43
Ja mam kartę zbliżeniową i nie narzekam. Nie wiedziałam, że można wyłączyć opcję płacenia zbliżeniowo... Pewnie gdybym widziała na początku to bym wyłączyła ale teraz już się przyzwyczaiłam. Jakoś nie mam obaw, że ktoś mi ją ukradnie.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 10:08
Z tego co mowią to zagrożenie tymi kartami jest niewielkie, a jaka to jest wygoda. Ludzie sa trochę przewrażliwieni.
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 7:04
Też myślę, że ludzie są przewrażliwieni. Mam kartę zbliżeniową i płacę nią praktycznie w każdym sklepie. Dla mnie to duża wygoda i uważam, że ten sposób płatności jest bezpieczny. Gdyby złodziej chciał nas okraść to mógłby nawet zabrać portfel pełen kasy. A kartę zawsze można zastrzec.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 12:40
Możliwość zbliżeniowego płacenia jest naprawdę wygodna, choć rozumiem, że niektórzy jej nie chcą przede wszystkim ze względu na to ryzyko, że zanim po kradzieży czy zgubie zastrzeżemy kartę trochę minie, a osoba, która ją znajdzie i wykorzysta może sporo nakupić.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:39
romek napisał
Też myślę, że ludzie są przewrażliwieni. Mam kartę zbliżeniową i płacę nią praktycznie w każdym sklepie. Dla mnie to duża wygoda i uważam, że ten sposób płatności jest bezpieczny. Gdyby złodziej chciał nas okraść to mógłby nawet zabrać portfel pełen kasy. A kartę zawsze można zastrzec.


Oczywiście. Nie ma co popadać w bezsensowną paranoję gdyby każdy tak myślał, że tu go okradną tam go okradną to można by zwariować. Ja mam kartę zbliżeniową i z niej korzystam. Póki co jestem bardzo zadowolona.
Cytuj
Odpowiedź