• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Gdzie dostanę najtańszy kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Amelia2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 10:40
Witam, byłam wczoraj na otwarciu sklepu i z tej całej gorączki postanowiłam kupić laptopa na raty. Na szczęście kolejka do rat była długa, więc zdążyłam ochłonąć i przemyśleć sprawę. W sklepie pani uparcie proponowała mi taki kredyt, gdzie musiałabym oddać prawie dwa razy tyle, co kosztował laptop a przy tym pokazywała mi wyliczenia z którego wynikało, że RRSO to 0%.
Zrezygnowałam i zaczęłam szukać czegoś tańszego w domu. W mBanku, gdzie mam konto takie kredyt na 1900 złotych kosztowałby mnie około 500 złotych. Zastanawiam się, czy można taniej? Pracuję na umowę o dzieło (co miesiąc nowa, pierwsza w listopadzie), dochód mam co miesiąc inny, ostatnio 1150 złotych netto. Mieszkam z chłopakiem, miałam kiedyś kredyty, teraz nie mam żadnego. Potrzeba jakichś jeszcze informacji?
Cytuj
Bartek_Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 11:30
Witam,
jeśli chodzi o zakupy ratalne to rzeczywiście mogą mieć one oprocentowanie 0% i RRSO 0%, ale często warunkiem jest wzięcie takiego produktu np. na 10 rat, 20, 30....
Jeśli pracownik widzi naiwność klienta to proponuje mu wstępnie zakupy na %, żeby na nim zarobić. Proszę o to dopytać, bo nie ma nic lepszego niż zakupy ratalne na 0% :)

Oferta mBanku też nie powala na kolana tym bardziej, że jest Pani ich klientką, może uda się u nich coś wynegocjować ?
Cytuj
Pozdrawiam
Bartłomiej Mandziej
b.mandziej@f24.pl
535-091-917
Marion

Niezarejestrowani

20.10.2015 11:39
Amelia2 napisał
Witam, byłam wczoraj na otwarciu sklepu i z tej całej gorączki postanowiłam kupić laptopa na raty. Na szczęście kolejka do rat była długa, więc zdążyłam ochłonąć i przemyśleć sprawę. W sklepie pani uparcie proponowała mi taki kredyt, gdzie musiałabym oddać prawie dwa razy tyle, co kosztował laptop a przy tym pokazywała mi wyliczenia z którego wynikało, że RRSO to 0%.
Zrezygnowałam i zaczęłam szukać czegoś tańszego w domu. W mBanku, gdzie mam konto takie kredyt na 1900 złotych kosztowałby mnie około 500 złotych. Zastanawiam się, czy można taniej? Pracuję na umowę o dzieło (co miesiąc nowa, pierwsza w listopadzie), dochód mam co miesiąc inny, ostatnio 1150 złotych netto. Mieszkam z chłopakiem, miałam kiedyś kredyty, teraz nie mam żadnego. Potrzeba jakichś jeszcze informacji?
Koszt kredytu wynosi 500 zł? To w ogole zgodne z prawem?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 11:43
RRSO 0% czyli np. pożyczam 2000 zł i oddaję 10 x 200 zł

jeżeli do oddania jest 2x więcej to niemożliwe jest, aby RRSO wynosiło 0%

pewnie to była oferta z oprocentowaniem 0%, ale + prowizja i ubezpieczenia
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Amelia2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 13:46
Wie Pan, ja też się zdziwiłam, no ale kobieta pokazała mi na ekranie to ich wyliczenie, gdzie było rzeczywiście napisane RRSO 0%, a do tego jakieś ubezpieczenie, chyba związane z przedłużoną gwarancją, no i jeszcze jakaś kwota, nie wiem, czego dotyczyła, bo pani zasłoniła ją palcem i stwierdziła, że to tak tylko na ekranie jest, a w papierach jej nie będzie. Tak czy siak, chciałam kupić laptopa za kwotę 2100, jako wnioskowana kwota kredytu było bodajże 2800, a do spłaty miałam mieć ponad 3500 tysiąca.
Nie powiem, żeby mnie to ucieszyło i stwierdziłam, że się namyślę.
Szkoda, że nie dostałam żadnych papierów, bo mogłabym tu wszystko dokładniej przedstawić.
Jednak mi tu coś nie pasuje, bo dlaczego ta kwota wnioskowana miała być o tyle większa, skoro laptop kosztował mniej?
Cytuj
MilenaKwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2015 12:00
Bartek_Finanse napisał
Witam,
jeśli chodzi o zakupy ratalne to rzeczywiście mogą mieć one oprocentowanie 0% i RRSO 0%, ale często warunkiem jest wzięcie takiego produktu np. na 10 rat, 20, 30....
Jeśli pracownik widzi naiwność klienta to proponuje mu wstępnie zakupy na %, żeby na nim zarobić. Proszę o to dopytać, bo nie ma nic lepszego niż zakupy ratalne na 0% :)

Oferta mBanku też nie powala na kolana tym bardziej, że jest Pani ich klientką, może uda się u nich coś wynegocjować ?
Mi trudno uwierzyć w takie oferty, kiedyś w jednym z popularnych marketów proponowali mi takie raty, jak co do czego to się okazało, że są one oprocentowane. Trzeba uważać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2015 8:55
Sprawdź sobie kredyty ostatnio sprawdzałem swoją zdolność kredytową na tej stronie i widziałem dużo przydatnych opini i rankingów na ten temat.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
robertwrona23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 9:15
Również brałem kredyt i wydaje mi sie że jest ok.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź