• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skradziony dowód a pożyczki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
atos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2015 14:09
Witam. Może ktos tutaj mi napisać czy grożą mi problemy z kredytami wziętymi na moje nazwisko? Zorientowałem się,ze nie mam przy sobie dowodu osobistego. Najprawdopodobniej został on skradziony. Od dwóch tygodni go nie widziałem. Oczywiście zgłosiłem to do banku tak więc o ile ktoś nie wziął kredytu w banku wcześniej to teraz też nie weźmie.Jak jest natomiast z prywatnymi firmami udzielającymi pożyczek? Czy również mają dostęp do tego rejestru czy raczej nie?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.8.2015 14:19
http://www.dokumentyzastrzezone.pl/
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
donat

Niezarejestrowani

18.8.2015 11:21
atos napisał
Witam. Może ktos tutaj mi napisać czy grożą mi problemy z kredytami wziętymi na moje nazwisko? Zorientowałem się,ze nie mam przy sobie dowodu osobistego. Najprawdopodobniej został on skradziony. Od dwóch tygodni go nie widziałem. Oczywiście zgłosiłem to do banku tak więc o ile ktoś nie wziął kredytu w banku wcześniej to teraz też nie weźmie.Jak jest natomiast z prywatnymi firmami udzielającymi pożyczek? Czy również mają dostęp do tego rejestru czy raczej nie?
Od 2 tygodni nie masz dowodu i jeszcze tego nie zgłosiłeś? Sprawdź lepiej czy ktoś juz nie nabrał na Ciebie pożyczek i innych dóbr nie nakupował
Cytuj
atos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2015 12:23
Oczywiście,że to zgłosiłem. Od razu jak zorientowałem się,że dowodu nie mam. Nie mam pewności natomiast czy żadna prywatna firma nie wzięła na mnie pożyczki. W banku pewnie nie ale jak to jest z chwilówkami? Czy wystarczy,że ktoś tam zaniesie dowód i od razu może dostać pieniądze?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.8.2015 13:25
sprawdź BIK czy nie masz zapytań, pożyczek lub kredytów
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź