• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie o nowej ustawie frankowej?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kwestor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 12:44
W ostatnim czasie jest o niej głośno i ludzie zastanawiają się czy prezydent ja podpisze czynie.Czy jest to Waszym zdaniem kiełbasa wyborcza czy może faktycznie trzeba ją traktować jako pomoc rządu dla kredytobiorców?
Sam mam mieszane uczucia.No niby rząd ma pomóc ale czy nie odbije się to ostatecznie na nas klientach, którzy nie brali nigdy kredytów we frankach?
Cytuj
Gutek

Niezarejestrowani

13.8.2015 12:45
Kiełbasa wyborcza! Nierealne jest jej wprowadzenie i tyle...
Cytuj
kwestor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 12:48
Niby tak ale prezydent zarzeka się,że spełni wszystkie obietnice wyborcze...
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 12:50
a co miałby powiedzieć? że się z nich wycofuje i to przed wyborami parlamentarnymi?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
gat

Niezarejestrowani

13.8.2015 12:53
Nasz nowy Prezydent to wysłannnik Najwyższego, więc spełni wszytsko, to co realne i to co nie
Cytuj
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 15:16
A czy prezydent może tak sam wprowadzić ustawę? No nie może. I moim zdaniem niewiele z tego wyjdzie. Jeśli wygra PiS to pewnie Prezydent coś wymyśli, żeby nie wychodzić z inicjatywą ustawodawczą, a jeśli PO to może i zgłosi taki wniosek, ale przecież Platformersi ją zablokują. Albo powinni zablokować, żeby było sprawiedliwie. Ja tam nic nie mam do frankowców, ale dlaczego mają być nagradzani za głupotę? Jak już chcą umarzać kredyty, to niech umarzają wszystkim, a nie tylko im.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 15:38
to będzie atut w kampanii wyborczej: Duda + PiS zagwarantują to wszystko co ten pierwszy obiecał, PiS + koalicjant mający większość wszystkie przepchnie w Sejmie i Senacie, zapłacą za to wszyscy
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 11:24
Sam głosowałem na pana Dudę ponieważ widziałem co robi PO z naszym krajem. Mam jednak nadzieję,że wiele z jego obietnic to właśnie wspomniana kiełbasa wyborcza. Pomoc dla frankowców jak równięż 1000 zł co miesiąc dla kobiet z urodzenie dziecka. Jestem przeciwny państwu socjalnemu bo składają się na to wszyscy. Głównie Ci,którzy nie korzystają z tych ulg.
Rozumiem,że w przypadku tej pomocy frankowcy będą płacili raty sprzed wzrostu ceny franka ?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 11:37
nie żebym pochwalał to co robi obecna władza, ale p. Duda i PiS właśnie dążą do tego aby wszystkim (tym co najgłośniej krzyczą) wszystko dać, oczywiście zapłacą za to pozostali...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 15:12
Dlatego ja popieram Korwina i jak patrzę, w jakim świetle go stawia telewizja i mainstreamowe media to aż mi szkoda. On naprawdę mądrze mówi, państwa socjalne jeszcze nigdy nie wyszły na dobre ze swoim socjalizmem. To nie może być tak, że pracująca większość jest uciskana i człowiekowi ogranicza się wolność, jak tylko można.
Może jestem bezduszny, ale uważam, że każdy powinien mieć to, na co sobie zapracuje, a nie ciągle wyciągać łapę do innych.
Ciekawe jakie konsekwencje nas czekają, jak przepchną taką ustawę?
Cytuj
Odpowiedź