• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na rozpoczęcie firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jerry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 13:43
Witam. Chciałbym w najbliższym czasie założyć firmę. Potrzebuje na to funduszy w wysokości ok 20-30 tys. złotych .Nie mogę się ubiegac o dofinansowanie z pup ponieważ w branży w jakiej planuje działać go nie udzielają ( ponoć...). Mam 20 lat. Jestem zatrudniony na umowę zlecenie w innej firmie. Czy mogę starać się o kredyt dla firmy na zasadzie start up? Czy jakiś bank zdecyduje mi się taki kredyt udzielić?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 14:28
od kiedy masz umowę zlecenia?

czy w przeszłości brałeś już jakieś kredyty?

założyłeś DG czy dopiero masz taki plan? jaka branża?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 14:52
Kredyt na start od 1 dnia działalności możesz otrzymać w Idea Banku, w oparciu o prognozę przychodu. Możesz też poszukać pożyczki w fundacjach pozarządowych - tam działalność zarejestrujesz dopiero po przyznaniu pożyczki. Jedyną sprawę do rozwiązania, leżącą po Twojej stronie będzie poszukanie zabezpieczenia. W Idea Banku dostaniesz kredyt bez zabezpieczeń, w Fundacji, musisz zabezpieczyć
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 14:55
Nie dodałem, że aby ubiegać się o pomoc z PUP, trzeba być zarejestrowanym jako osoba bezrobotna. Z tego co napisałeś nie jesteś osobą bezrobotną, bo pracujesz. Nie jest to umowa o pracę, lecz umowa zlecenia, ale zawsze to umowa.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 10:37
do 20 000 możesz uzyskać w BIZ Banku lub Inicjatywie mikro, ze względu na wiek może być potrzebny poręczyciel.

jerry napisał
Witam. Chciałbym w najbliższym czasie założyć firmę. Potrzebuje na to funduszy w wysokości ok 20-30 tys. złotych .Nie mogę się ubiegac o dofinansowanie z pup ponieważ w branży w jakiej planuje działać go nie udzielają ( ponoć...). Mam 20 lat. Jestem zatrudniony na umowę zlecenie w innej firmie. Czy mogę starać się o kredyt dla firmy na zasadzie start up? Czy jakiś bank zdecyduje mi się taki kredyt udzielić?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
helenka

Niezarejestrowani

11.8.2015 13:16
Czym jest ta Inicjatywa?
Cytuj
jerry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 13:39
Nie mam możliwośći skorzystania z usług poręczyciela bo nie znam nikogo kto byłby w stanie mi poręczyć kredyt tak więc do odpada. Jestem zatrudniony od roku. Pracodawca to mój znajomy, zawsze jakby pojawiła sie opcja dotacji z pup to by mnie zwolnił ale obecnie nie ma takiej możliwośći.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 13:42
to weź kredyt na dochód z umowy o pracę, co do inicjatywy mikro to tutaj masz informacje: http://artursarnecki.eu/inicjatywa-mikro-opinia/
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 14:21
jerry napisał
Nie mam możliwośći skorzystania z usług poręczyciela bo nie znam nikogo kto byłby w stanie mi poręczyć kredyt tak więc do odpada. Jestem zatrudniony od roku.


jaki wkład własny zgromadziłeś na rozpoczęcie prowadzenia biznesu?

ze względu na wiek możesz mieć spory problem z uzyskaniem finansowania, czy zaciągałeś w przeszłości jakieś kredyty? masz historię w BIK?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź