• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

TANIA POŻYCZKA: 5,5% w T-mobile UB

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Adrian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 12:30
Witam państwa. Czy moglibyscie mi doradzić czy warto jest zdecydować się na ofertę pożyczkową firmy T mobile ? Chciałbym pożyczyć pieniądze na remont, który się przedłuża i niestety ale nie wystarczyło nam z żoną oszczędności. Tak więc szukamy jakiegoś dobrego kredytu. Pożyczka jest oprocentowana na 5,5%. Czytam również,że rrso wynosi 10,54%.Czy jest to dobra oferta?
Chodzi tutaj o kwotę 10 tys.złotych.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 12:37
RRSO jest w porządku
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
gryzli

Niezarejestrowani

22.7.2015 12:38
Jest nawet super dobre, w porównaniu do innych obecnie promowanych i szeroko komentowanych nawet na tym forum pożyczek.
Cytuj
gigi

Niezarejestrowani

22.7.2015 16:17
Są jakies produkty dodatkowe konieczne? Konto? Ubezpieczenie?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 8:47
Brak obowiązkowego ubezpieczenia. Oprocentowanie 5,50% dotyczy pożyczki gotówkowej bez ubezpieczenia w kwocie do 50 000 zł udzielonej na okres nie dłuższy niż 24 miesiące.
Cytuj
Adrian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 10:50
NIE.Dokłądnie się wczytałem w regulamin i nie wymaga się tam dodatkowych opłat takich jak na przykład ubezpieczenie tak więc chyba się jednak na to zdecyduję bo rrso również jest korzystne.
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy T mobile współpracuje obecnie z jakimś bankiem? Skoro udziela pożyczek?
Cytuj
wanda

Niezarejestrowani

23.7.2015 12:48
Znalazłem ciekawy zpais w regulaminie: przyznanie Klientowi Pożyczki przez Bank na kwotę co najmniej 5000 zł (bez kredytowanych kosztów), może mi ktos wyjaśnic. Tzn. że trzeba wziąć minimum 5000 zł?
Cytuj
wiki

Niezarejestrowani

23.7.2015 15:28
Adrian napisał
NIE.Dokłądnie się wczytałem w regulamin i nie wymaga się tam dodatkowych opłat takich jak na przykład ubezpieczenie tak więc chyba się jednak na to zdecyduję bo rrso również jest korzystne.
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy T mobile współpracuje obecnie z jakimś bankiem? Skoro udziela pożyczek?
T mobile Usługi Bankowe to stary alior sync
Cytuj
marcinb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 9:41
wiki napisał
Adrian napisał
NIE.Dokłądnie się wczytałem w regulamin i nie wymaga się tam dodatkowych opłat takich jak na przykład ubezpieczenie tak więc chyba się jednak na to zdecyduję bo rrso również jest korzystne.
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy T mobile współpracuje obecnie z jakimś bankiem? Skoro udziela pożyczek?
T mobile Usługi Bankowe to stary alior sync
To jak Orange współpracuje z mBankiem.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 10:27
To wydaje się być bardzo korzystna oferta. Tak myślę, że i ja bym się chętnie na nią zdecydował.
Czy to jest jakiś kredyt hipoteczny na remont czy zwykły gotówkowy?
Bo jeśli gotówkowy, to naprawdę dość tani. Jedno z najniższych RRSO, jakie do tej pory widziałem, a obecnie szuka czegoś dla siebie.
Z tego, co widzę, to ten t-mobile ma całkiem sensowne te oferty. Jako operatora ich nie lubię, bo jest wieczny problem z zasięgiem, ale widzę, że jako bank są naprawdę spoko.
Cytuj
Odpowiedź