• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Kredyt mieszkaniowy z mdm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
AntonS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 8:34
Może mógłby mi ktoś tu powiedzieć, czy mam szansę z żoną na otrzymanie kredytu z programu mdm? Kwota, o jaką chcemy się starać to 300 000 złotych. Słyszałem też, że z tym programem nie trzeba mieć wkładu własnego, czy to prawda? Bo mamy na razie odłożone jedynie 20 000 złotych, więc nie jest to 10%.
Moje zarobki netto to 3400 złotych, praca na umowie o pracę, żona również ma umowę o pracę, ale zarabia tylko 2500 złotych.
Jakie mamy szanse na to dofinansowanie?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 8:49
Proszę podać lokalizację, powierzchnię mieszkania. Czy macie jakieś zobowiązania kredytowe? Czy macie dzieci? Jaka jest dokładna cena mieszkania?
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 9:15
oraz od kiedy i ew. do kiedy macie umowy o pracę?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
AntonS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 10:03
Oboje na szczęście pracujemy na stałych umowach, na czas nieokreślony. a od roku 2008, ale żona dopiero od 2013.
Nie mamy dzieci, ja mam kartę kredytową z limitem 1500 złotych, ale obecnie nie mam na niej debetu.
Szukamy mieszkania w Gdańsku, jeszcze nie mamy konkretnego upatrzonego, ale szukamy czegoś w cenie do 300 000 złotych.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 10:45
zdolność kredytową macie, znajdźcie mieszkanie i wtedy będzie możliwe przedstawienie konkretnej oferty
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
AntonS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 16:10
I rozumiem, że mamy szukać u jakichś konkretnych deweloperów, bo nie każdy współpracuje z mdm?
Czy są jeszcze jakieś wymogi odnośnie uczestnictwa w programie? W jakiej wysokości dostaje się dofinansowanie, czy nasz brak 10% wkładu własnego nie będzie przeszkadzał?
Cytuj
franek

Niezarejestrowani

22.7.2015 16:15
Mdm jest niezaleznie od dweleperów. Chodzi o to żey mieszkanie było z rynku pierwotnego.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 16:15
ograniczeniem jest cena za 1 m2, w Gdańsku limit wynosi obecnie 5234,35 zł
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
AntonS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 8:35
franek napisał
Mdm jest niezaleznie od dweleperów. Chodzi o to żey mieszkanie było z rynku pierwotnego.


Naprawdę? A myślałem, że to tylko od dewelopera zależy, w końcu na swoich stronach niektórzy się chwalą, że u nich mieszkania z MDM!
Widocznie, taki chwyt marketingowy.
A limit to widzę taki w miarę, są mieszkania droższe, ale większość jest jednak tańszych. Ktoś go dobrze chyba ustawił.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 8:44
AntonS napisał
franek napisał
Mdm jest niezaleznie od dweleperów. Chodzi o to żey mieszkanie było z rynku pierwotnego.


Naprawdę? A myślałem, że to tylko od dewelopera zależy, w końcu na swoich stronach niektórzy się chwalą, że u nich mieszkania z MDM!
Widocznie, taki chwyt marketingowy.
A limit to widzę taki w miarę, są mieszkania droższe, ale większość jest jednak tańszych. Ktoś go dobrze chyba ustawił.
Sa limity, powyżej których dopłaty już nie dostaniesz. Więc mieszkanie np. w centrum Warszawy odpada ze względu na cenę.
Cytuj
Odpowiedź