• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dostanę kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
deb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 13:03
Witam. Mam 20 lat. Obecnie pracuję na umowę zlecenie za 1200 zł miesięcznie. Obecnie jestem zatrudniony od 3 miesiecy. Dostaje jeszcze rentę po ojcu 920 zł miesięcznie. Będę jeszcze dostawał przez kilka następnych lat bo obecnie uczę się w studium. Czy mam szansę dostac kredyt na samochód na 3-4 lata?
Na jaką sumę kredytu mogę mniej więcej liczyć?
Cytuj
Alojz

Niezarejestrowani

8.7.2015 13:56
Z umową zlecenie na 3 miesiace będzie problem. Zobacz może w banku, w którym masz konto. Jakiej wysokości ten kredyt?
Cytuj
deb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 13:34
Zależałoby mi tutaj na sumie 9 tys. złotych chociaż jeśli nie ma możliwość uzyskania wyższego kredytu to mogłaby być to już mniejsza suma. OBecnie nie mam praktycznie żadnych wydatków, żadnych zobowiązań. Mieszkam z rodzicami i oni opłacają praktycznie wszystkie rachunki. Obecnie mam swój wkład własny na zakup ( 5 tys.) ale doszedłem do wniosku,ze skoro już kupuję to niech bedzie to coś porządniejszego.
Cytuj
Rakun

Niezarejestrowani

15.7.2015 13:39
masz szanse, złóż wniosek do swojego banku, w ktróym masz konto. Ew. poproś kogoś żeby z Tobą przystąpił, albo weż np. kartę kredytową, trochę ja pospłacaj i wtedy wnioskuj.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 0:08
szanse na kredyt? może w CA o ile umowę masz na okres taki jak chcesz kredyt... za krótka ta umowa
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Lucjann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 8:25
A renta po ojcu nie wystarczy?
U nas jeden sąsiad co i rusz bierze kredyty na rentę po ojcu, którą jeszcze dostaje, a pracować to on nie pracuje w ogóle.
To kto mu daje?
Czyżby on nie brał kredytów w bankach tylko te całe chwilówki? Bo na wsi chwali się, że to kredyty normalne.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 9:13
chwalić to on się może, nie wierz we wszystko co ludzie opowiadają...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Robert

Niezarejestrowani

21.7.2015 9:44
Lucjann napisał
A renta po ojcu nie wystarczy?
U nas jeden sąsiad co i rusz bierze kredyty na rentę po ojcu, którą jeszcze dostaje, a pracować to on nie pracuje w ogóle.
To kto mu daje?
Czyżby on nie brał kredytów w bankach tylko te całe chwilówki? Bo na wsi chwali się, że to kredyty normalne.
Pewnie bierze chwilówki, a potem opowiada. Swoja drogą chwalić się, że się bierze kredyty. Niezłe.
Cytuj
Odpowiedź