• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Kredyt z rodzicami

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tamrys

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 9:05
Czy mam szansę dostać kredyt razem z rodzicami (ewentualnie, żeby oni byli żyrantami)?
Pracuję na stażu z UP, 5 miesiąc, a staż jest na rok. Potem pracodawca będzie mnie musiał zatrudnić na kolejny rok. Na razie zarabiam 600 złotych na rękę, ale potem będę miał minimalne wynagrodzenie. Moi rodzice są na rentach z KRUSU, mieszkamy razem i nie mam samodzielnego gospodarstwa. Chciałbym dostać 5000 kredytu na samochód. Czy mamy takie szanse?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 9:40
Ty nie masz szansy na kredyt, co innego rodzice. Na jaki okres mają przyznaną rentę? Ile mają lat? Jakie zobowiązania finansowe?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
tamrys

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 10:41
Z tego co wiem, to te renty są dożywotnie. Mama ma 67 lat, a tata 68. Niestety renty też nie są wysokie, bo wynoszą 880 złotych taty i 1088 złotych mamy.
Zobowiązań żadnych nie mają, jeśli chodzi o kredyty oczywiście, bo rachunki w domu są.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 10:45
szansa na kredyt jest, ale tak obiektywnie to kupowanie samochodu w tej sytuacji jest zupełnie bez sensu

masz 600 zł, z tego rata, paliwo, ubezpieczenie, naprawy...pomijam takie kwestie, że musisz za coś żyć

ps
a pracodawca nic nie musi
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2015 11:35
A ten samochod to bardzo Ci jest niezbędny? Ze stazami z UP tak teraz jest, ze faktycznie na okres próbny pracodawca musi zatrudnić.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 13:19
Samochod to chyba nie jest rzecz pierwszej potrzeby, wiec moze najpierw na niego zarob.
Cytuj
tamrys

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 8:20
Może nie jest to rzecz pierwszej potrzeby, ale dojeżdżanie 6 km rowerem codziennie o 6 rano, bez względu na pogodę też do najprzyjemniejszych nie należy i jeśli tak to ma wyglądać, to chyba sobie daruję tę pracę w ogóle.
Pracodawca musi mnie zatrudnić, bo taką podpisał z Urzędem umowę, a ja dostałem gwarancję zatrudnienia.
No i wiem, że dałbym radę, rodzice by pomogli.
To gdzie mogę najpewniej dostać ten kredyt?
Wypowiedź została zmieniona przez: tamrys 26.6.2015 8:21
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 9:09
Faktycznie czasami auto jest niezbędne, ale jak dojeżdżasz tak blisko, to nawet jakieś słabe za 3-5000 by Cie ustawiało. A taka kwotę to może przyczaja Ci tam gdzie masz konto w banku.
Cytuj
Odpowiedź