• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy można sobie poradzić z takimi długami?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 16:59
Tomasz Paryz napisał
JuliaB napisał
Robert Sierant napisał
jaka jest wartość tego mieszkania?


Dokładnie to jeszcze nie było sprawdzane, ale mieszkanie jest w starej kamienicy, nieremontowane przez ostatnie 10 lat, więc nie sadze, żeby było bardzo wartościowe. Co prawda jest dość duże (prawie 70 mkw), ale ani dzielnica nie jest dobra, ani miasto nie jest duże. Sądzę, że na pewno nie więcej niż 200 tys, a być może dużo mniej.
Rozumiem, że po ogłoszeniu upadłości tracę wszystko, ale chyba jakieś ubrania itd. mi zostają? No i co z moją pracą?

Nie mam doświadczenia w takich przypadkach, dlatego potrzebujesz skonsultować się z kimś kto podobną procedurę przechodził i wie co i jak. Być może na początek należałoby się skonsultować z kancelarią prawną, która się w tym specjalizuje? Prowadzą takiego bloga: http://blog.upadlosc-konsumencka.pl/

Szukaj i nie poddawaj się. Spróbuj też napisać na innym forum, bo te nie należy do popularnych.
Nie nalezy? Ruch jest całkiem spory i nie jednej osobie juz udało się pomoc.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 9:14
JuliaB napisał
Robert Sierant napisał
jaka jest wartość tego mieszkania?


Dokładnie to jeszcze nie było sprawdzane, ale mieszkanie jest w starej kamienicy, nieremontowane przez ostatnie 10 lat, więc nie sadze, żeby było bardzo wartościowe. Co prawda jest dość duże (prawie 70 mkw), ale ani dzielnica nie jest dobra, ani miasto nie jest duże. Sądzę, że na pewno nie więcej niż 200 tys, a być może dużo mniej.
Rozumiem, że po ogłoszeniu upadłości tracę wszystko, ale chyba jakieś ubrania itd. mi zostają? No i co z moją pracą?


prędzej czy później stracisz to mieszkanie (udział w nim), najsensowniejsza byłaby jego sprzedaż (póki jeszcze możesz to sama zrobić), oddanie kasy rodzinie i tego co zostanie bankom; część wynagrodzenia zabierze komornik a z reszty będziesz musiała żyć, nic więcej nie zabiorą, bo przecież nie masz...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

23.6.2015 10:03
A moze sie zdarzyc, ze na poczet obecnego dlugu beda zajmowac np. pensje w przyszlosci?
Cytuj
Odpowiedź