• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto studenckie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 9:03
Witam
Właśnie rozpoczęłam studia i zastanawiam się gdzie mogę założyć swoje pierwsze konto studenckie. Znacie bank, który oferuje takie konto na dobrych warunkach? Przejrzałam już kilka stron banków i porównywarki ale mało się z nich dowiedziałam. Bardzo proszę o pomoc.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 13:45
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, które przedstawia nasza porównywarka: [url href=http://http://www.comperia.pl/konta_osobiste/konta-dla-studentow-ponizej-26-lat#2-1348]http://www.comperia.pl/konta_osobiste/konta-dla-studentow-ponizej-26-lat#2-1348[/url, polecamy Konto osobiste w ING Banku Śląskim, otwierając konto do połowy lipca zyskać można dodatkowy bonus 100 zł.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:34
Ja jeszcze jak studiowałem założyłem sobie studenckie w PKO BP, po studiach poszedłem Pani zamieniła mi na normalne konto osobiste, nie place w zasadzie za nic. Polecam dobra maja ofertę jeśli chodzi o konta. Nie musisz się martwic o nic. N jedyna wada były te śmieszne karty zdrapki, ale teraz mam już smsy z kodami.
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:53
ja mam konto akademickie w pekao sa i do tego debet 300 zł :) miesiecznie bez problemu aczkolwiek oplaty miesieczne to cos kolo 7 zł :) podobno sa darmowe konta jak np mbank :)
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 7:33
Pierwszy raz słyszę o koncie studenckim... Takie konto jest darmowe? Ma jakieś ograniczenia wiekowe? Ja mam 23 lata i dopiero teraz chcę iść na studia. Obecnie mam normalne konto osobiste w WBK-u. Jaka jest różnica między kontem osobistym a studenckim?
Cytuj
Iwo99

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 12:18
Na obecną chwile chwalą sobie konto studenckie w mBank.Nie pobierają opłaty za prowadzenie ,mamy również darmowe przelewy i nic nie płacimy za korzystanie z bankomatów na terenie całej polski. Myślę że tam się opłaca ,ale przecież możesz się przejść po placówkach i popytać być może inne banki mają bardziej korzystną ofertę .
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 9:04
Myślę ze najlepsze konto będziesz miała T-Mobile darmowe konto, darmowa karta bez żadnych warunków.W innych bankach by konto z kartą było darmowe musisz spełniać określone warunki .A co do PKO to oni chyba najgorsze warunki proponują ,ale może coś zmieniało się na lepsze .Przejdź popytaj a może trafisz na naprawdę dobra ofertę .
Cytuj
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 17:04
Myślę że jednak mBank posiada najlepszą ofertę co konta studenckiego .Przecież na pewno będziesz korzystał z bankomatów a u nich masz darmowe .Ale wszystko idzie do przodu i każdy bank proponuje coraz to lepsze warunki ,wiec pochodź popytaj a sama ocenisz gdzie będziesz miała doskonałe warunki i tam założysz konto .
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 16:22
Właśnie zastanawiam się nad założeniem konta studenckiego , co myślicie na temat ING Bank Śląski - Konto Studenckie z Lwem Direct .Jak się reklamują to wychodzi że nic nie płacimy .Korzystał już ktoś z takiego konta jak na prawdę przedstawia się tam sytuacja ?
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 18:52
ja słyszałam o koncie studenckim w PKO ale to już jakiś czas temu co do ING to jakoś nie mam do nich zaufania. Wydaje mi się że oni tylko sporo pakują w reklamy ale nic po za tym. Co prawda ja nie korzystałam jeszcze z ich usług ale we mnie nie wzbudzają zaufania. No i teraz sporo kont w banku jest darmowych wiec to żadna nowość.
Cytuj
Odpowiedź