• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dom może być zabezpieczeniem dla konsolidacji kredytów?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Łuki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:30
Mam obecnie prawie 100 tysięcy długów w bankach, ale też w firmach pożyczkowych. Z tego powodu nikt nie chce mi skonsolidować tych kredytów i rozłożyć na więcej rat, które dąłbym rade spłacać. Ostatnio zmieniłem pracę na lepszą, zarabiam teraz prawie 3000 złotych na rękę, ale to najwyraźniej nie wystarczy. Znajomy powiedział, że mogę dostać kredyt pod zastaw nieruchomości i rodzice obiecali, że jeśli będzie taka możliwość to przepiszą na mnie domek po dziadkach wart około 150 000. Niestety nie zgadzają się na jego sprzedaż, gdyż dla mamy ma on wartość sentymentalną.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:35
Jeśli kredyty były dobrze obsługiwane to nie będzie problemu abyś uzyskał taki kredyt.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:36
Jest możliwość skonsolidowania kredytów i pożyczek, pożyczką hipoteczną. W związku z tym, że bank zabezpiecza się na nieruchomości, rozwiązanie takie jest tańsze oraz można rozłożyć je na większą ilość rat.

Oczywiście bank będzie brał pod uwagę zdolność i dotychczasową historię kredytową.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
Łuki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 16:33
A czy to, że część pożyczek mam w parabankach (10 tysięcy) nie będzie stanowić problemu? Taki był poprzednio powód odmowy.
Szczerze mówiąc, to mam niewielkie, miesięczne zaległości i nie wyrabiałem się przez to ze spłatą.
Ale żaden bank mi jeszcze umowy nie wypowiedział, tylko wysyłali smsy.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 17:51
Pożyczek w parabankach nie skonsolidujesz. Powiem więcej - nie masz zbytnio szans w bankach, które wymagają pełnych wyciągów bankowych.
Zaległości do 30 dni nie powinny stanowić większego problemu. Zaległości dłuższe (szczególnie jeśli się powtarzają) mogą być przeszkodą.
Jeśli masz raport BIK to podeślij mi go ewentualnie na maila, a ocenię Twoje szanse.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź