• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka podobna do VIVUS

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2014 10:05
otoz to, chwila niuewagi i odsetki rosna kolosalne, to sa opcje dla ludzi z chwilowymi problemami.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:35
Ja mam nadzieje ze nigdy nie bede w takiej sytuacje ze bede potrzebować nagłej gotówki a jedynym wyjściem beda takie instytucje jak Vivus czy te inne chwilówki. Oni tak zarabiają na takich nagłych sytuacjach i potrzebach ludzi ze szkoda gadać.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 12:57
Nie zagłębiałam się w ich ofertę ale podejrzewam, że nawet jeżeli rzeczywiście nie ponosisz opłat czy odsetek za pierwszą pożyczkę to zapewne za nieterminowe spłacenie zapłacisz 6 razy tyle niż jakbyś płaciła procent. Najlepiej poczytaj warunki.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:33
Weronka napisał
Ja mam nadzieje ze nigdy nie bede w takiej sytuacje ze bede potrzebować nagłej gotówki a jedynym wyjściem beda takie instytucje jak Vivus czy te inne chwilówki. Oni tak zarabiają na takich nagłych sytuacjach i potrzebach ludzi ze szkoda gadać.


No o to właśnie chodzi w tych parabankach. Gotówka jest na wyciągnięcie ręki i bardzo szybko. Więc jeżeli potrzebuje ktoś nagle gotówki to ją dostanie, a konsekwencje przychodzą później.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:09
proste pytanie - jaki sens ma taka pierwsza pożyczka? bierzez np 1000 zł na 30 dni i co nagle w ciągu 30 dni masz 1000 zł do oddania? skoro ludzie biorą tak małe pożyczki to znaczy że nie stac ich na zebranie 1000 zł w 30 dni - proste...
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 6:53
no ale możesz np mieć wesele nie masz tysiaka a za 3 dni już masz z prezentów ślubnych :) może to dla takich osób ?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 8:27
Moze i jest jakas mala grupka osob, ktora faktycznie moze bez straty brac takie pozyczki, ale ogolnie to sa po prostu drogie i nieopłacalne.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 14:11
Ja omijam szybkie pożyczki szerokim łukiem. Wolę pożyczyć od rodziny niż od parabanku. U nich odsetki rosną bardzo szybko i człowiek nawet się nie spostrzeganie a będzie zadłużony po uszy.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:10
No niestety, nawet jak oferują ze pierwsza będzie darmowa, to opłat można sie spodziewać w każdej chwili. Nawet za jednodniowe opóźnienie.
Cytuj
Odpowiedź