• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie dostanę kredyt na samochód?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
LeonLisz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 9:08
Chciałbym kupić samochód, co ważne używany. Interesuje mnie 15000 złotych kredytu, samochód jest z 2008 roku. Pracuję obecnie na umowie zleceniu, już od 8 miesięcy. Wcześniej pracowałem u tego samego pracodawcy na umowie o pracę. Mój miesięczny zarobek netto to 2400 złotych. Gdzieś dostanę na tej podstawie taki kredyt?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 9:10
dlaczego przeszedłeś na umowę śmieciową z umowy o pracę?

jakie zobowiązania finansowe? sytuacja rodzinna? ile masz lat? jak wyglądasz w bazach (BIK, KRD itp...)?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
LeonLisz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 11:57
Co do zmiany umowy, to niestety nie miałem wyboru, albo to, albo pożegnanie z pracą, bo firma redukowała etaty. A mi w sumie ten rodzaj umowy aż tak bardzo nie przeszkadza.
Jeśli chodzi o moją sytuację, to mieszkam z dziewczyna, wynajmujemy mieszkanie, za które płace 400 złotych, do tego rachunki około 100 złotych. Aktualnie spłacam kartę kredytową, 50 złotych miesięcznie. 3 lata temu miałem nieduży kredyt na 3000 w Aliorze, który spłacałem bez opóźnień. Nie mam i nie miałem długów.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 12:03
umowa zlecenia powinna trwać od min. 12 m-cy, ale skoro wcześniej pracowałeś w tej samej firmie (NIP, regon) to powinno udać się uzyskać odstępstwo

ps
inna opcja to kredyt na PIT, podeślij skan i nie będzie trzeba przedstawiać umów zlecenia
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 12:29
LeonLisz napisał
Co do zmiany umowy, to niestety nie miałem wyboru, albo to, albo pożegnanie z pracą, bo firma redukowała etaty. A mi w sumie ten rodzaj umowy aż tak bardzo nie przeszkadza.
Jeśli chodzi o moją sytuację, to mieszkam z dziewczyna, wynajmujemy mieszkanie, za które płace 400 złotych, do tego rachunki około 100 złotych. Aktualnie spłacam kartę kredytową, 50 złotych miesięcznie. 3 lata temu miałem nieduży kredyt na 3000 w Aliorze, który spłacałem bez opóźnień. Nie mam i nie miałem długów.


Może uzyskać kredyt nawet jeśli pracujesz 6 miesięcy na umowę zlecenie.
Są to następujące banki:
mBank
Getin bank jeśli masz 25 lat a jeśli to będą od ciebie chcieli rachunek za tel. że jest na ciebie i do tego matura zdana na poziomie 60%.
PKO SA również może ci dać kredyt.
Natomiast najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt gotówkowy bo samochodówki nie dostaniesz.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 12:38
Trudniej dostać samochodowy niz gotówkowy?
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 12:41
Gość napisał
Trudniej dostać samochodowy niz gotówkowy?


Wszystko zależy tylko od ciebie, czy masz zdolność kredytową itp. Nie da się tak jednym zdaniem określić co jest łatwiej.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
LeonLisz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 14:01
Przepraszam, z tą maturą to oczywiście żart?
Telefon mam w mixie, taka umowa też może być? Nie mam na niego rachunków, bo doładowania kupuję.
A od czego zależy to, że nie dostanę samochodowego kredytu, a gotówkowy już tak? Czy to nie jest wszystko jedno?
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 18:42
LeonLisz napisał
Przepraszam, z tą maturą to oczywiście żart?
Telefon mam w mixie, taka umowa też może być? Nie mam na niego rachunków, bo doładowania kupuję.
A od czego zależy to, że nie dostanę samochodowego kredytu, a gotówkowy już tak? Czy to nie jest wszystko jedno?


Nie z maturą to nie żart. Getin bank ma takie zasady. Jeśli ma pan tel. na doładowania ciężko będzie. Ale ok.
Mówię może pan uderzyć do mBanku.
W jakim wieku pan jest?. czy brał pan wcześniej jakieś kredyty?.
Dal czego łatwiej kredyt gotówkowy?. Bo przy samochodówce są gorsze warunki kredytowe na poziomie ok 20 % w skali roku a gotówka jak dobrze pójdzie na poziomie 12-15% w skali roku. Wymagany jest wkład własny na poziomie ok 20-30% przy takim samochodzie a przy gotówce nie ma wkładu własnego i można tak pisać i pisać.
Wypowiedź została zmieniona przez: Grzegorz Klimczak 8.5.2015 18:44
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
LeonLisz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2015 20:41
Mam 31 lat, miałem kiedyś kredyt w Alior banku. Spłacałem regularnie, bez żadnych opóźnień. A obecnie mam kartę kredytową.
Przyznam, że o tej maturze to nie słyszałem. A to 60% dotyczy jakiegoś konkretnego przedmiotu czy całości? I co w przypadku przedmiotów na poziomie rozszerzonym, czy punkty procentowe liczą się podwójnie, jak w przypadku przelicznika na studia?
Cytuj
Odpowiedź