• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie dostanę kredyt samochodowy na 5 tysięcy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

23.4.2015 8:53
Zawsze jest weryfikacja zdolnosc, w kazdym banku troche inna. Ale nie dadza komus kredytu tylko dlatego ze cos oswiadczy, sprawdza potem jeszcze tylko klopoty dla klienta, ze złożył fałszywe oswiadczenie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 9:25
Piotr napisał
PIT PITem, ale zdolnosc i tak sprawdza. A przy kredytach na oswiadczenie jak wyglada weryfikacja?


standardowo tylko zamiast zaświadczenia pokazuje się PIT
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

23.4.2015 11:53
No to faktycznie lepsza opcja, PIT jest bardziej wiarygodny zreszta niz jakie oswiadczenie.
Cytuj
Sebastian Sroka

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 124 razy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 11:54
Zapola napisał
Witam. Mam Umowę o pracę na czas nieokreślony na 3/4 etatu, zarabiam 1312 złotych brutto. Zastanawiam się, czy jest bank, który da mi kredyt na samochód na jakieś 5 tysięcy? Chciałabym go wziąć na 24 raty. Jest taka możliwość?

Sugerowałbym się skupić, tak jak wcześniej powiedziano na kredycie gotówkowym i kupić za niego samochód niż na celowym pod zakup samochodu, bo obawiam się że taki samochód może nie spełniać warunków udzielania kredytów samochodowych ze względu na rok produkcji.
Cytuj
Sebastian Sroka
s.sroka@finansowanie24.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 13:17
Gość napisał
No to faktycznie lepsza opcja, PIT jest bardziej wiarygodny zreszta niz jakie oswiadczenie.


uwierz mi, że nie jest...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 13:19
Sebastian Sroka napisał
Zapola napisał
Witam. Mam Umowę o pracę na czas nieokreślony na 3/4 etatu, zarabiam 1312 złotych brutto. Zastanawiam się, czy jest bank, który da mi kredyt na samochód na jakieś 5 tysięcy? Chciałabym go wziąć na 24 raty. Jest taka możliwość?

Sugerowałbym się skupić, tak jak wcześniej powiedziano na kredycie gotówkowym i kupić za niego samochód niż na celowym pod zakup samochodu, bo obawiam się że taki samochód może nie spełniać warunków udzielania kredytów samochodowych ze względu na rok produkcji.


dokładnie tak jak piszesz, do tego przy kredycie samochodowym zwykle jest cesja na bank i obowiązkowo ubezpieczenie AC; niestety wiele osób ma na zakup, na paliwo i "tjunink" ale na ubezpieczenie już nie...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Sebastian Sroka

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 124 razy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 15:19
Robert Sierant napisał
Sebastian Sroka napisał
Zapola napisał
Witam. Mam Umowę o pracę na czas nieokreślony na 3/4 etatu, zarabiam 1312 złotych brutto. Zastanawiam się, czy jest bank, który da mi kredyt na samochód na jakieś 5 tysięcy? Chciałabym go wziąć na 24 raty. Jest taka możliwość?

Sugerowałbym się skupić, tak jak wcześniej powiedziano na kredycie gotówkowym i kupić za niego samochód niż na celowym pod zakup samochodu, bo obawiam się że taki samochód może nie spełniać warunków udzielania kredytów samochodowych ze względu na rok produkcji.


dokładnie tak jak piszesz, do tego przy kredycie samochodowym zwykle jest cesja na bank i obowiązkowo ubezpieczenie AC; niestety wiele osób ma na zakup, na paliwo i "tjunink" ale na ubezpieczenie już nie...


:) dokładnie
Cytuj
Sebastian Sroka
s.sroka@finansowanie24.pl
Odpowiedź