• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Niezamknięte konto w Niemczech

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 12:11
Witam . Jakiś czas temu pracowalam w Niemczech ( dokładnie rok temu) . Założyłam sobie tam konto. Potem wróciłam do Polski i totalnie wyleciało mi z głowy to aby to konto zamknąć...
Obecnie sobie o nim przypomniałam. Po tym jak przyszło do mnie pismo od banku z nakazem zapłaty należności za prowadzenie konta. W chwili kiedy zakładałam było to bezpłatne i nie przypominam sobie aby informowali mnie o zmianie kosztów.

Co teraz? Czy olać sprawę czy może zapłacić i próbować to jakoś zamknąć przez internet?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 12:18
Olać na pewno nie. Sprawdź na mailu itp czy nie dostałaś żadnego pisma z informacją odnośnie zmian w opłatach i prowizjach. Wszelkie zmiany tego typu powinny być przesyłane przynajmniej na adres email. Jeśli była taka informacja najlepiej jak najszybciej zapłacić zalegającą kwotę. Dla pewności sprawdź też umowę o konto, być może tam była opłata na którą nie zwróciłaś uwagę (np. za prowadzenie konta jeśli nie ma wpływów na rachunek)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

15.4.2015 12:33
Zadzwon do tego banku, albo skontaktuj sie z nimi online i sie dowiedz co trzeba zrobic, zeby zamknąć konto.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 12:40
Ja również bym tego tak nie zostawiał bo potem możesz mieć duże problemy. Dług będzie narastal. Sam miałem taką samą sytuację , konkretnie z bankime HSBC W UK. Na szczęscie obyło się bez dodatkowych opłat jak w Twoim przypadku. Wszystko udało się zamknąć internetowo.

Swoją drogą to czy orientujecie się czy przedawnienie działa w przypadku takich opłat?
Cytuj
Odpowiedź