• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Jaki kredyt na zmianę eternitu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2015 20:14
Może mi ktoś podpowiedzieć, w jakim banku mogę się ubiegać o kredyt preferencyjny na zmianę eternitu na dachu? Myślę, że to najwyższy czas, żeby zdjąć go z mojego domu,a słyszałam, że są banki, które dają takie kredyty, tylko nie wiem niestety które. No i może ktoś wie, czy ciężko jest go dostać?
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

12.4.2015 20:32
Powiem szczerze że nie słyszałem o preferencyjnych kredytach na ten cel.
Są normalne kredyty hipoteczne na remont domu
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 9:11
Może w BOŚ banku zapytaj? Ja słyszałem o takich i w sumie to powinny być jeszcze dostępne. Oczywiście biorąc taki kredyt materiały musisz kupić u konkretnego producenta, którego bank ci wskaże.
Zawsze możesz też postarać się o dopłatę, kiedyś były takie, nie wiem tylko czy z Unii czy z budżetu naszego państwa. Może ktoś ma dokładniejsze informacje na ten temat?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 9:16
stawiałbym na pożyczkę hipoteczną, będzie znacznie tańszą opcją niż kredyt gotówkowy

nie słyszałem, aby jakieś banki miały w ofercie tego rodzaju kredyt; każdy nawet promocyjny kredyt gotówkowy będzie mniej korzystny (warunki cenowe i okres spłaty) niż pożyczka
hipoteczna; ew. zapytaj w firmach, które świadczą tego rodzaju usługi, możesz coś wiedzą...?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 11:24
Moja znajoma też miala taki pomysł kilka lat temu, jak jeszcze buła ulga podatkowa na materiały budowlane. Było dość krucho u nich z pieniędzmi, więc w grudniu zakupili materiały na nowy dach, w kwietniu odpisali to sobie od podatku i dostali zwrot. Chcieli za to sfinansować robociznę, ale i tak mieli trochę za mało, więc zwrócili się do BOŚ banku o ten kredyt, ale okazało się, że mogą go dostać tylko na materiały i tylko u konkretnych wytwórców. Na robociznę już nie. Więc z tym też bym uważał.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 12:15
Robert czemu pożyczka? Mamy tutaj sprecyzowaną potrzebę mieszkaniową, a więc spokojnie można to zrobić kredytem hipotecznym.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gość

Niezarejestrowani

13.4.2015 13:11
Moze jakiś bank Spółdzielczy ma podobne oferty? Wpisując w google, wyskakuje och kilka z takimi propozycjami. W ogole banki Spoldzielcze sie oplacaja?
Cytuj
Odpowiedź