• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta zbliżeniowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 13:36
Ja kiedyś oglądałam w11 i tam policjanci namierzyli dziewczynę, która ukradła kartę zbliżeniową. Chodziła po galerii od sklepu do sklepu i wydawała pieniądze z konta. Po obejrzeniu tego odcinaka odechciało mi się posiadania karty zbliżeniowej. A jeszcze kilka dni wcześniej chciałam sobie taką wyrobić.
Cytuj
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 17:44
Ha ha to rzeczywiście nieciekawie;) Też bym się wystraszył po obejrzeniu tego odcinka. Ja mam kartę zbliżeniową ale praktycznie jej nie używam. Leży w domu w szufladzie i czeka na lepsze czasy. Czasami biorę ją na zakupy ale zdecydowanie wolę płacić gotówką.
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:27
A ja uważam że karta zbliżeniowa jest znakomitym rozwiązaniem .Sama posiadam i jestem z niej bardzo zadowolona ,nie muszę nosić pieniędzy ,bardzo szybko płace nią rachunki .Myślę że to znakomite rozwiązanie , przecież musimy korzystać z nowoczesnych rozwiązań.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 9:30
Ostoja napisał
A orientujecie sie może czy da sie w jakikolwiek sposob zablokować kartę paypass? Chodzi mi własnie o płatność ta karta, by za każdym razem potwierdzać operacje kodem PIN? Obawiam sie o moje fundusze zgromadzone na tej karcie a transakcje do 50zl nie wymagają podania PINu przez co mogą być wykorzystane do kradzieży.
Tak, jeżeli zażądamy zablokowania tej funkcji bank jest zobowiązany to niezwłocznie zrobić.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 9:32
Przypomnę tez istotną informacje, działa ogólna infolinia. Pod numerem 828 828 828 klienci wielu banków mogą zastrzegać swoje karty płatnicze. http://www.comperia.pl/newsy/11514-juz-dziala-wspolny-system-do-zastrzegania-kart-platniczych.html
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Karol77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 16:34
Dlaczego ja do tej pory nie mogę przekonać się do karty zbliżeniowej .Ciągle uważam że płacąc taką kartą zezwalam na korzystanie z moich danych .Czy faktycznie jest to tak bezpieczne , przecież w sieci potrafią przechwycić wszelkie dane a co dopiero jak płacimy kartą ,być może się mylę i kiedyś mój stosunek się zmieni .
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:18
Wiadomo że nie każdy sie tak od razu do tego przekona sa ludzie , którzy mają pewien dystans do nowych technologi. Nie wszyscy przekonali sie tak od razu do płacenia kartą a co dopiero do karty zbliżeniowej przy której jest tak duże ryzyko tego że ktoś nas okradnie. Do tego trzeba czasu
Cytuj
Emiljan0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 11:15
Wiele osób nie rzuca się od razu na nowości z czasem jednak przekonują się do tego .Tym bardziej ludzie starsi nie chcą i nie będą korzystali ,przecież tyle się teraz w telewizji mówi o oszustach .Każdy woli trzymać gotówkę w kieszeni to daje im pewność i takim ludziom wcale się nie dziwie .
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:22
Chyba jednak zaryzykuję i wezmę sobie kartę zbliżeniową. Skoro można zastrzec kartę przez infolinię to myślę, że można być spokojnym. Poza tym na karty bankomatowe złodzieje znaleźli sposób a mimo to ludzie z nich korzystają i nie jest źle. Rozumiem, że po zastrzeżeniu karty złodziej nie będzie mógł skorzystać z tej karty?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 10:13
wika napisał
Chyba jednak zaryzykuję i wezmę sobie kartę zbliżeniową. Skoro można zastrzec kartę przez infolinię to myślę, że można być spokojnym. Poza tym na karty bankomatowe złodzieje znaleźli sposób a mimo to ludzie z nich korzystają i nie jest źle. Rozumiem, że po zastrzeżeniu karty złodziej nie będzie mógł skorzystać z tej karty?
Tak. Gdy tylko zorientuja sie panstwo, ze karta zginela nalezy zadzwonic albo do swojego banku albo na infolinie: 828 828 828.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź