• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Uzywane auto w leasing?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 9:10
Jeśli zastanawiają się Państwo czy używane auto można wziąć w leasing, odpowiedz brzmi: można. Na jakich zasadach i maksymalnie ile letnie? O tym tutaj. Leasingowali Państwo używane auto? Opłaca się?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 10:48
Firmy leasingowe- ok. A jak wygląda kwestia leasingu w banku? Tam tez można otrzymać na używane auta?
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 8:57
Ja się właśnie zastanawiam nad leasingiem, ale nie wiedziałem, że można wziąć używane auto. Nie ukrywam, że cieszy mnie taka opcja. Głównie dlatego, że samochody bardzo szybko tracą na wartości.
Choć przyznam, że warunki nie powalają. Sam decydowałbym się na zakup auta rocznego i dwuletniego, a w tym przypadku zwykle obowiązuje jeszcze gwarancja producenta. Czy to oznacza, że jednak leasingodawca nie policzy nam w czynsz ewentualnych napraw, których koszt poniesie przecież i tak producent?
No i nie ukrywam, że nieco zmartwił mnie fakt, że nie można odliczyć tego od podatku, bo to dotąd było chyba główną zaletą takiego rozwiązania.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 9:22
Przecież masz w leasingu ubezpieczenie AC. Płacisz chyba ok 50-100 zł miesięcznie w zależności jakie jest to auto i o nic się nie interesujesz. NIe bedziesz płacił za ewentualną naprawę auta.
Nie doczytałam natomiast w artykule jak to jest z tym podatkiem vat przy samochodach używanych..
Czy jeśli ktoś jest vatowcem to również może sobie odpisać taki podatek? Czy jednak w przypadku samochodu używanego nie będzie to możliwe ?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Odpowiedź