• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Slabe "Mieszkanie na wynajem"

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 13:53
Podobno w Poznaniu oddali druga transze mieszkań. Program miał być taki super, a okazało się, że ceny czynszu nie są nawet o 1/4 niższe. Zwyczajny niewypał z tym programem. Zapowiadali, że będzie w Warszawie od początku roku i połowę taniej. Po co w ogóle dawac takie brednie do mediów. Potem sie okazuje, że nie jest ani taniej, ani lepiej. A mieszkania w wawie pewnie beda na Białołęce.
Cytuj
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 8:03
Dokladnie. Okazuje sie,ze wynajęcie mieszkania w programie wcale nie jest takie tanie. Szczególnie,że wynajmujesz mieszkanie jedynie w części umeblowane. Meble musisz sobie kupić. Sam osobiście bym się na coś takiego nie zdecydował ponieważ dla mnie nie byłoby to wygodne. Grzebać się z tymi wszystkimi meblami, kupować....
Kto obecnie na tym zarabia?
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 10:01
Ja powiem krótko, obojętnie jaki program powstanie ktoś na tym zarobi nie złe pieniądze.
Pamiętajcie jedno, kiedyś był taki spod gdzie facet się wypowiedział krótko oglądaj jak najmniej telewizji bo wciąga i powoduje strach, niepokój, lęki przed czymś nie znanym.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 10:06
Cos w tym jest. A jesli chodzi o te programy rzadowe to okazuje się, że wszystkie (rns, mdm, fmnw) maja swoje wady, i sa skierowane do niewielkiej grupy osob. To sie nazywa kapitalizm :D
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 13:21
Chyba prawda jest, ze te programy tworzone sa dla deweloperów, a nie dla zwykłych ludzi.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 13:46
Wiesz polityk wypromuje pomysł i zrobi reklamę a jak dalej to idzie to nie już ich problem..
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2015 9:30
Grzegorz Klimczak napisał
Ja powiem krótko, obojętnie jaki program powstanie ktoś na tym zarobi nie złe pieniądze.
Pamiętajcie jedno, kiedyś był taki spod gdzie facet się wypowiedział krótko oglądaj jak najmniej telewizji bo wciąga i powoduje strach, niepokój, lęki przed czymś nie znanym.


Ja już dawno przestałam oglądać telewizję. Zdarza mi się czasami obejrzeć sobie TVN ale więcej jest tam propagandy niż rzetelnych faktów.
Częściej czytam wiadomości w sieci, zaglądam sobie na portale miedzynarodowe tak wieć można porównać sobie spojrzenie jakie mają w innych krajach. Czasami jest diametralnie różne.
Wracając do programu to na pewno nie będzie służył ludziom a komuś kto dobrze na tym sobie zarobi. Nie twierdzę,że nie znajdzie najemców bo na pewno będą szczgólnie,że w większych miastach jest wielu chętnych na wynajęcie mieszkania. Trzeba się będzie liczyć z tym,że nie będzie to ulga dla tych biedniejszych.
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2015 14:49
Ja nawet nie słyszałem o tym programie. Czyżby było o nim w telewizji? Bo tej nie oglądam już kilka lat.
Może ktoś podać jakieś szczegóły, co obiecywał program? Albo odnośnik do jakiegoś dobrego artykułu, bo sam niczego sensownego nie mogę znaleźć...
Do kogo w ogóle skierowany jest ten program? Biednych czy bogatych?
Sam odnoszę wrażenie, że w tym kraju ciężko jest ludziom, którzy nie mają wtyk w rządzie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.3.2015 20:50
i dobrze robisz, też nie oglądam, bo to zupełnie bez sensu

program jest mało popularny, jeszcze nikt nikogo nie oszukał, super zyskać też nie można więc w mediach o temacie cicho, ale poczekajcie aż wybuchnie jakaś afera! ;-/
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 11:41
Sam też nie oglądam telewizji wiec o tym temacie nie słyszałem.
Generalnie zgadzam się z wami że bez oglądania da się żyć, z wiadomości oglądam tylko BBC ale tylko na ich stronie.
Cytuj
Odpowiedź