• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zalety kredytów konsolidacyjnych?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 10:25
Korzystali Państwo z kredytów konsolidacyjnych? Uważają Państwo, że warto? Tutaj o zaletach takich produktów. kto i kiedy powinien/moze z nich skorzystać.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 10:28
Renata Grochowska napisał
Korzystali Państwo z kredytów konsolidacyjnych? Uważają Państwo, że warto? Tutaj o zaletach takich produktów. kto i kiedy powinien/moze z nich skorzystać.

W kredycie konsolidacyjnym suma jaką zaciągneliśmy będzie na pewno wyższa do spłaty ale dla niektórych osób jest to jedyne dobre rozwiązanie.Dzięki temu płacimy jedną ratę przez dłuższy okres i dzięki temu możemy w końcu stanąć na nogi.
Kredyt konsolidacyjny powinien być jednak ostatecznością. Gdy nie pomagają żadne negocjacje z bankiem.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 11:38
Konsolidacja, czyli zamiana w jedna rate kilku ułatwia chociazby to ze mamy jeden kredyt, a nie musimy sie martwic o kilka splat na raz. Nie korzystałam dotychczas, ale wydaje mi sie to zwyczajnie wygodne.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 9:32
Jest to wygodne ale nie zawsze taka konsolidacja jest możliwa.Czasami warto jest skorzystać z firmy, która zajmuje się oddłużaniem. Są w stanie załatwić nam korzystniejsze warunki konsolidacji ( oczywiście pobierają pewnego rodzaju opłatę ale konie końców i tak wychodzimy na plusie).
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 10:31
Najważniejszą zaletą kredytu konsolidacyjnego bez wątpienia jest to, że możemy dopasować go do naszych aktualnych możliwości związanych ze spłatą kredytu.
Tak na marginesie czy banki wciąż oferują możliwość kredytu w obcej walucie? Czy jednak jest to niemożliwe?
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 10:34
Tylko i wyłącznie kredyty hipoteczne dla osób zarabiających w danej walucie
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 13:50
Zastanawia mnie, czy trudna jest konsolidacja gotowek z hipotekami. Banki udzielaja takich kredytów?
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 16:40
anna napisał
Zastanawia mnie, czy trudna jest konsolidacja gotowek z hipotekami. Banki udzielaja takich kredytów?


Nie jest trudna i banki udzielają takich kredytów, oczywiście pewne wymogi są i marża jest wyższa niż zwykłego kredytu hipotecznego.
Jednak jest to najlepsze rozwiązanie dla osób mających wolną hipoteką a chcących skonsolidować sobie kredyty
Wypowiedź została zmieniona przez: Doradca Lubuskie 28.2.2015 9:54
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

28.2.2015 8:16
Doradca Lubuskie napisał
anna napisał
Zastanawia mnie, czy trudna jest konsolidacja gotowek z hipotekami. Banki udzielaja takich kredytów?


Nie jest trudna i banki udzielają takich kredytów, oczywiście pewne wymogi są i marża jest wyższa niż zwykłego kredytu.
Jednak jest to najlepsze rozwiązanie dla osób mających wolną hipoteką a chcących skonsolidować sobie kredyty


Co miałeś na myśli w tym zdaniu "marża jest wyższa niż zwykłego kredytu"?.

Bo kredyt Hipoteczny jest najtańszym rozwiązaniem a tu tak napisałeś jak by kredyt gotówkowy był tańszy od kredytu Hipotecznego.

Jeśli chodzi o sam temat, kredyt konsolidacyjny jest najlepszym rozwiązaniem dla ludzi którzy nie radzą sobie z kredytami, czyli mam dużo zobowiązań, moje raty przewyższają mój dochód, więc wezmę kredyt w jednym banku aby mieć jedną ratę na max okres kredytowania a może to być nawet 150 miesięcy bez zabezpieczenia.
Proszę jedynie pamiętać że kredyt konsolidacyjny bierzemy wtedy jeśli spłacamy regularnie kredyty a nie jeśli mamy nie zapłacone raty kredytów i teraz chciałbym to spłacić kredytem w innym banku. Nie ma takiej opcji.
Aby otrzymać taki kredyt należy spłacać swoje zobowiązania co do dnia ustalonego w umowie kredytowej.
Mogą być też delikatne opóźnienia w spłatach , ale muszą być uregulowane przed podjęciem działań z uzyskaniem kredytu konsolidacyjnego.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

28.2.2015 9:55
Grzegorz pytanie było o konsolidację z hipotekami i moja odpowiedź była w zawiązaniu do Tego pytania
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Odpowiedź