• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

karty dla dzieci

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 8:51
Niedawno pisaliśmy o kartach przedłpaconych wprowadzonych przez PKO BP, okazuje się jednak, że nieco starsze dzieci mogą korzystać z jeszcze szerszej oferty jeśli chodzi o karty płatnicze. O tym tutaj. A Państwa dzieci posiadają takie karty? To dobre rozwiązanie?
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 9:06
Aktualnie córka ma konto IZZY w Mbanku. Można je założyć od 13 roku życia. Pamiętam,że założyliśmy jej je niedawno na urodziny. Bardzo chciała :)
Jest mądra, odpowiedzialna tak więc doszliśmy do wniosku,że warto będzie nauczyć ją oszczędzania.Co miesiąc wpłacamy jej na konto kieszonkowe. Na początku myślałem,że będzie wszystko wydawała ale wbrew pozorom jest bardzo oszczędna.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 19:10
tak, w PKO BP, konto można założyć nawet dziecku
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 10:40
Z tego co czytam oczywiście rodzic może nałożyć na konto dowolnie wybrane przez siebie ograniczenia?
Mój syn również namawia mnie na konto ale nie jestem w stanie się do tego przekonać.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 10:50
Ogolnie zasada jest taka, ze dziecku do 13 lat mozesz złozyć karte przepłacona pod Twoje konto - Ty jesteś właścicielem. Starsze dzieci do 13 lat, mogą miec konto, karte dla siebie, według prawa maja dostep do ograniczonych czynności prawnych.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 10:53
Radek napisał
Ogolnie zasada jest taka, ze dziecku do 13 lat mozesz złozyć karte przepłacona pod Twoje konto - Ty jesteś właścicielem. Starsze dzieci do 13 lat, mogą miec konto, karte dla siebie, według prawa maja dostep do ograniczonych czynności prawnych.

Dziękuję za odpowiedź. Syn ma 15 lat. Wydaje się,że jest odpowiedzialny chociaż 100% zaufania oczywiście nie mam. Jeszcze dokładnie wczytam się w regulamin konta i wtedy zdecyduję czy mu założyć czy nie.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 14:37
Sam mam syna 12-letniego ale jeszcze nie zastanawiałem się aby otwierać mu konto w banku. W sumie nie ma takiej potrzeby. Dostaje codziennie 10 czy 20 zł do szkoły na śniadanie - i to mu w zupełności wystarcza. Nie widzę po prostu potrzeby otwierania mu konta w banku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.1.2015 14:49
Ja 13-latkowi nie zakładałabym jeszcze konta. To dziecko i na pewno nie przeznaczy pieniędzy na jakieś sensowne cele.
Cytuj
Odpowiedź