• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lepsze warunki dla stałego czy nowego klienta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 13:44
Z naszych obserwacji wynika, ze to stały klient może liczyć na lepsze traktowanie banku. O tym tutaj. A jakie są Państwa spostrzeżenia na ten temat?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 14:27
A mi sie wydaje, ze np. jeśli chodzi o lokaty to właśnie nowi klienci są lepiej traktowani. Wiadomo wnoszą nowy kapitał. Jesli natomiast chodzi o kredyty to faktycznie stały klient, jest łatwiejszy do zweryfikowania, a jeszcze jeśli np. przelewa na konto wynagrodzenie to wgl. jest bezpieczny.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 16:20
Niestety banki w Polsce (z resztą nie tylko banki) nie dorosły do dbania o swoich stałych klientów i skupiają się głównie na pozyskiwaniu nowych (aczkolwiek są nieliczne wyjątki). Nie wiem jak ma się sprawa przy kredytach gotówkowych, ale przy hipotekach bodajże tylko 2 banki przedstawią atrakcyjniejszą ofertę dla stałego klienta niż dla klienta "z ulicy".
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gość

Niezarejestrowani

26.11.2014 8:33
lzalewski napisał
Niestety banki w Polsce (z resztą nie tylko banki) nie dorosły do dbania o swoich stałych klientów i skupiają się głównie na pozyskiwaniu nowych (aczkolwiek są nieliczne wyjątki). Nie wiem jak ma się sprawa przy kredytach gotówkowych, ale przy hipotekach bodajże tylko 2 banki przedstawią atrakcyjniejszą ofertę dla stałego klienta niż dla klienta "z ulicy".
No właśnie. A to bląd. Bo przecież stały klient, to po prostu wierny klient. Nie chodzi nawet o wynagradzanie za lojalność. Ale przecież to większa pewność dla banku.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:13
No rzeczywiście jeżeli chodzi o lokaty to też mam wrażenie, że nowy klient ma zdecydowanie lepiej. A konto w banku chyba stały ma lepsze oferty. Ale odwrotnie często jest w sieciach komórkowych. Często cenniejszy jest dla nich nowy klient niż ten co w sieci jest już od dłuższego czasu
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.11.2014 14:10
Tez z tego co obserwuje to widze, ze oferty dla nowych klientów jesli chodzi o lokaty sa lepsze, ale potem juz trzeba szukać w nastepnym banku. Zeby znowu byla dla nowych klientów. Porażka to jest.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.11.2014 14:48
Nowy zawsze bedzie traktowany lepiej, jako narybek. Trzeba w dobie takiej konkurencji przyciągnąć klienta.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 19:40
Z mojej obserwacji wynika, że w wielu bankach stały klient traktowany jest po macoszemu. Bankom wydaje się, że jak już mają klienta to temu nie będzie się chciało wypisać tak łatwo. Po za tym jest sporo ofert, które obejmują TYLKO nowym klientów.
Cytuj
Odpowiedź