• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy osoby bez ślubu mogą skorzystać z programu MDM

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 19:06
A bo PKO bardzo dobrze się rozreklamował z tym programem. Sporo jest ich w telewizji. Wiec chyba też sporo osób idzie do nich po ten kredyt. Oni też musza mieć spora korzyść z tego że podpisali umowę i wstąpili do tego programu. Na pewno mają teraz sporo klientów którzy chcą skorzystać właśnie z tej oferty.
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:07
No z pewnością mają spory wzrost klientów którzy chcą wziąć kredyt na mieszkanie właśnie dzięki temu dofinansowaniu. Inaczej pewnie sporo ludzi by sie an to nie zdecydowało. A tak oni sie reklamują, ludzie dowiadują się o programie i idą po reszte informacji właśnie do nich jakoś inne banki tak nie nagłaśniają tego ze można u nich dostać kredyt z tym dofinansowaniem.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 14:12
Ciekawe dlaczego inne banki się tak nie reklamują... My też chyba pójdziemy do PKO po ten kredyt. Mąż namawia mnie do przejrzenia ofert innych banków ale ja jakoś tak nie jestem przekonana. Nastawiłam się na PKO chyba za sprawą reklamy:) Co do korzystania z MdM przez osoby bez ślubu dla mnie to trochę krzywdzące, że nie mają szansy na własne mieszkanie.
Cytuj
maciej77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 18:21
A dlaczego postawiłaś tylko na jednym banku ,wejdź pochodź może proponują jakieś inne warunki .Chyba że wszystkie banki maja odgórny zakres jaki musi spełniać kredytobiorca.A swoją drogą masz racje szkoda że ludzie bez ślubu nie mają szans na to dofinansowanie .Przecież teraz jest więcej takich par które nie potrzebują papierka aby być szczęśliwym .
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 18:30
to jest bardzo krzywdzące. Taka nietolerancja dla tego ze nie wzięli ślub, no ale co zrobić. A może te inne banki nie reklamują się tak bo nie mają na to pieniędzy. Moim zdaniem te wszystkie banki powinny mieć jedna reklamę tylko dotycząca programu dla młodych.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 19:22
Jedna reklama dla wszystkich byłaby dobrym pomysłem. Tak naprawdę dużo osób nawet nie wie w jakich bankach może starać się o to dofinansowanie. Zobaczą reklamę PKO i tam pójdą. A może inne banki mają lepszą ofertę... My zdecydowaliśmy się na Millennium i nie żałujemy jak na razie.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 23:15
Tylko jak by banki zdecydowały sie na jedna wspólną reklamę, sami sobie by zrobili konkurencje. Ludzie dowiedzieli by sie w jakich bankach jest możliwość starania się o kredyt z tym dofinansowaniem i mieli by wybór a tak większość myśli ze tylko w PKO jest to możliwe.
Cytuj
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:50
A przecież można poszukać na internecie wszelkich informacji które banki proponują takie dofinansowanie .A przecież PKO nie jest wcale takim złym bankiem .Dlaczego ciągle czytam złe opnie o tym baku .Przecież ja posiadam tam konto ,korzystałem z kredytu i wcale nie jest taki zły jak piszecie .
Cytuj
Belea

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 20:51
Może opinia Banku PKO zależna jest od oddziału w danym mieście?Ja tam nie miałam z nimi dobrych kontaktów. Starałam sie o kredyt w tym banku i w oddziale w naszym mieście Panie były bardzo nie miłe. A za to mój kolega w drugiej części Polski starał się o kredyt i bardzo ten bank sobie chwali.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 12:31
Kaziorek napisał
A przecież można poszukać na internecie wszelkich informacji które banki proponują takie dofinansowanie .A przecież PKO nie jest wcale takim złym bankiem .Dlaczego ciągle czytam złe opnie o tym baku .Przecież ja posiadam tam konto ,korzystałem z kredytu i wcale nie jest taki zły jak piszecie .


Bo PKO w gruncie rzeczy wcale nie jest zły, ale w porównaniu z innymi bankami wychodzi dosyć słabo. Ma chyba najdroższe prowadzenie konta z wszystkich banków i płaci się w nim dosłownie ZA WSZYSTKO.
Cytuj
Odpowiedź