• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najładniejsza karta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 21:43
nie mam swojego faworyta, wszystkie sa takie przeciętne :) według mnie karta nie musi być piękna ma być przede wszystkim użyteczna i dobrze zabezpieczona przed kradzieżą danych z niej.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 14:55
Szkoda, że kart nie można zobaczyć. Moja z meritum czy z gettin jest dosyć średnia, z mbanku też nie jest za ładna. Ogólnie karty mają średni design. Kredytowe są dosyć ładne czasami, te zwykłe bankomatowe z reguły są mało atrakcyjne.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 8:41
Spieszę z informacją, że 26 listopada br. karta debetowa BNP Paribas MasterCard zdobyła tytuł "Najładniejszej polskiej karty 2014 roku" w kategorii Nagroda Publiczności.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 11:07
Tomasz Słupczynski napisał
Spieszę z informacją, że 26 listopada br. karta debetowa BNP Paribas MasterCard zdobyła tytuł "Najładniejszej polskiej karty 2014 roku" w kategorii Nagroda Publiczności.
Tomasz Słupczynski napisał
Spieszę z informacją, że 26 listopada br. karta debetowa BNP Paribas MasterCard zdobyła tytuł "Najładniejszej polskiej karty 2014 roku" w kategorii Nagroda Publiczności.
O ile to ta karta, zielona, o której mysle to srednio mi sie podobaja te wyniki. Niby wszystkim sie podobała najbardziej ta od Deutsche, a tu wygrała taka bardziej zwykla. hmm
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 20:57
Mnie najbardziej podoba się karta Noble Bank Infinity. Czarne karty mają to coś eleganckiego i prestiżowego. Niestety większość zwykłych debetówek jest chyba specjalnie brzydszych od swoich odpowiedników kredytówek żeby ludzie je brali.
Cytuj
Odpowiedź