• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt przy niskiej zdolnosci

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 16:55
Sądzicie że jeśli mam niską zdolność kredytową ( umowa na pół etatu ) to mogę starać sie o jakiś kredyt gotówkowy?
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:03
Chyba bedzie Ci cięzko dostać jakiś kredyt. Mając umowe na pół etaty mało który bank zdecyduje sie na przyznanie Ci kredytu. Pozostaną Ci chyba tylko parabanki
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:49
Mój znajomy ma podobną sytuacje. Pracuje teoretycznie na pół etatu wiec na papierze ma bardzo niskie dochody. Chyba tylko w getin banku udało mu się dostać kredyt bo w innych miejscach miał za niskie dochody
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:06
RockLady napisał
Chyba bedzie Ci cięzko dostać jakiś kredyt. Mając umowe na pół etaty mało który bank zdecyduje sie na przyznanie Ci kredytu. Pozostaną Ci chyba tylko parabanki


Też tak podejrzewam ale w parabanki się nie pakuj bo nie ma co. Lepiej idź do banku i zapytaj ważne jest też ile tego kredytu chcesz czy to suma rzędu nie wiem 10 000 tys czy 50 000zł
Cytuj
Karolyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 16:19
Najlepiej udaj się do jakiegoś doradcy finansowego, on określi Twoją sytuację, na pewno doradzi, gdzie masz szansę na kredyt i do jakiej kwoty.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:39
Ale chyba u doradcy finansowego trzeba zapłacić za to ze pomogą nam zdecydowac sie na jakiś kredyt czy oferte parabanku?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.11.2014 14:47
Zolza22 napisał
Ale chyba u doradcy finansowego trzeba zapłacić za to ze pomogą nam zdecydowac sie na jakiś kredyt czy oferte parabanku?
No skad, doradcy nie pobierają dodatkowych opłat. Bank wypłaca im prowizje. My płacimy u doradcy tyle samo co zapłacilibyśmy w banku.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:20
Gość napisał
Zolza22 napisał
Ale chyba u doradcy finansowego trzeba zapłacić za to ze pomogą nam zdecydowac sie na jakiś kredyt czy oferte parabanku?
No skad, doradcy nie pobierają dodatkowych opłat. Bank wypłaca im prowizje. My płacimy u doradcy tyle samo co zapłacilibyśmy w banku.


Sporo ludzi o tym nie ma pojęcia i się boją iść do doradcy właśnie ze względu na jakieś koszta które musieliby ponieść a nikt nie wie o tym że to bank mu płaci:)
Cytuj
Odpowiedź