• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

komornik a pożyczka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 16:35
Tak jak pisałem wczesniej jeśli ktoś bizerze jedną chwilówkę aby się ratować bo 10 ma wypłatę i nie chce mieć złej hsitorii kredytowej to ok. Ale jeśli ktoś chce braż chwilówkę aby się ratować choć na chwilkę, to takie podejście prowadzi do albo utraty życia, trafienia do wariatkowa gdy będą dzwonić firmy windykacyjne, ale również pozbycie najbliższych środków do życia czy też nie daj Boże nieruchomości w której się mieszka.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 10:15
Grzegorz Klimczak napisał
Mela napisał
Instytucja nie wyczyści wpisów w BIK. Może co najwyżej wziąć o nas pieniądze za coś co możemy zrobić sami. Na pewno jest to rozwiazanie dla tych, którzy zupełnie nie orientują się w sprawach bankowych.
Tak jak wspomniał Maciej Bancarewicz samodzielne działanie również może być skuteczne.
Moja koleżanka obecnie ma problem z komornikiem. Załapała się na pracę na umowę zlecenie, podała konto siostry, obecnie pracodawca przelewa tam pieniądze.
Boi się teraz czy komornik zajmie konto siostry .


A ja wam mówię że banki ja dostaną pismo od dobrego prawnika i poprą to paragrafami to takie usunięcie jest w przeciągu tych 3 miesięcy. Wszystko zależy czy taki wpis jest tylko w BIK czy też BR -- bankowy rejestr. Najgorszym bankiem do negocjacji jest PKO BP.

A jeśli chodzi o koleżankę, jeśli komornik nie dowie się o takiej kombinacji to nic jej nie zrobi, bo to nie jest konto tej koleżanki tylko innej osoby.
Moze jestem ignorantem, ale czym jest BR?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 13:42
br

http://www.cpb.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=14:bankowy-rejestr&layout=blog&Itemid=14



EdwardKowal napisał
Grzegorz Klimczak napisał
Mela napisał
Instytucja nie wyczyści wpisów w BIK. Może co najwyżej wziąć o nas pieniądze za coś co możemy zrobić sami. Na pewno jest to rozwiazanie dla tych, którzy zupełnie nie orientują się w sprawach bankowych.
Tak jak wspomniał Maciej Bancarewicz samodzielne działanie również może być skuteczne.
Moja koleżanka obecnie ma problem z komornikiem. Załapała się na pracę na umowę zlecenie, podała konto siostry, obecnie pracodawca przelewa tam pieniądze.
Boi się teraz czy komornik zajmie konto siostry .


A ja wam mówię że banki ja dostaną pismo od dobrego prawnika i poprą to paragrafami to takie usunięcie jest w przeciągu tych 3 miesięcy. Wszystko zależy czy taki wpis jest tylko w BIK czy też BR -- bankowy rejestr. Najgorszym bankiem do negocjacji jest PKO BP.

A jeśli chodzi o koleżankę, jeśli komornik nie dowie się o takiej kombinacji to nic jej nie zrobi, bo to nie jest konto tej koleżanki tylko innej osoby.
Moze jestem ignorantem, ale czym jest BR?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
EdwardKowal

Niezarejestrowani

21.8.2015 14:07
O to jakis mniej popularny niz BIK czy BIG
Cytuj
Odpowiedź