• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt odnawialny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:29
O co chodzi w kredycie odnawialnym? Na czym on polega i czy jest atrakcyjny? Jaki bank daje takie kredyty?
Cytuj
MalowanaLala

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:48
To chyba jest tak jak z kartą kredytową, że kredyt jest do pewnego limitu na koncie i jest spłacany przez każdą kolejną wpłate na konto. w PKO jest taka oferta, można więcej się dowiedzieć tutaj https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/limit-w-koncie/kredyt-odnawialny/
Cytuj
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 20:25
No chyba faktycznie, bierzesz kredyt, jest on widoczny na koncie i po prostu przy każdej wpłacie zmniejsza się zadłużenie. To jest kredyt na rok i po roku można go wziąc ponownie z tego co zrozumiałam z powyższego linku.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 10:10
Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osob, które chciałyby od czasu do czasu skorzystać z dodatkowych środków. Przy tym produkcie nie trzeba pilnować terminów spłat, kazda wpłata na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 13:27
Tomasz Słupczynski napisał
Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osob, które chciałyby od czasu do czasu skorzystać z dodatkowych środków. Przy tym produkcie nie trzeba pilnować terminów spłat, kazda wpłata na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie.


Czy jest jest on jakoś oprocentowany? Czyli, że nie wiem biorę 300zł i ile zwracam? No i jakie banki dają taką możliwość każdy czy jakieś tylko wybrane?
Cytuj
rodzynka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 21:11
Chyba każdy kredyt jest jakoś oprocentowany, bo banki na tym zarabiają. Kredyt odnawialny jest korzystny, bo płaci się tylko za to co się wykorzysta i tylko za czas korzystania a nie za cały miesiąc.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:34
rodzynka napisał
Chyba każdy kredyt jest jakoś oprocentowany, bo banki na tym zarabiają. Kredyt odnawialny jest korzystny, bo płaci się tylko za to co się wykorzysta i tylko za czas korzystania a nie za cały miesiąc.


Moi rodzice chyba mają coś podobnego ale z tego co wiem oni za to nie płacą jest to możliwe? Mają konto w banku PKO SA?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 9:26
marylkakor napisał
rodzynka napisał
Chyba każdy kredyt jest jakoś oprocentowany, bo banki na tym zarabiają. Kredyt odnawialny jest korzystny, bo płaci się tylko za to co się wykorzysta i tylko za czas korzystania a nie za cały miesiąc.


Moi rodzice chyba mają coś podobnego ale z tego co wiem oni za to nie płacą jest to możliwe? Mają konto w banku PKO SA?

W ramach oferty kredytu odnawialnego w PKO BP z tytułu udzielania i spłaty kredytu pobierane są prowizja za udzielenie kredytu , a także opłata za podwyższenie limitu kredytowego i przedłużenie okresu kredytowania na kolejne okresy 12-miesięczne.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:36
Tomasz Słupczynski napisał
marylkakor napisał
rodzynka napisał
Chyba każdy kredyt jest jakoś oprocentowany, bo banki na tym zarabiają. Kredyt odnawialny jest korzystny, bo płaci się tylko za to co się wykorzysta i tylko za czas korzystania a nie za cały miesiąc.


Moi rodzice chyba mają coś podobnego ale z tego co wiem oni za to nie płacą jest to możliwe? Mają konto w banku PKO SA?

W ramach oferty kredytu odnawialnego w PKO BP z tytułu udzielania i spłaty kredytu pobierane są prowizja za udzielenie kredytu , a także opłata za podwyższenie limitu kredytowego i przedłużenie okresu kredytowania na kolejne okresy 12-miesięczne.


Rozumiem. Zastanawiam się czy wszystkie banki dają takie kredyty? Mam konto w Gettin i tam nie widziałam takiej możliwości ale być może nie zwróciłam wcześniej na to uwagi.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 13:48
Kredyt odnawialny to coraz popularniejszy rodzaj kredytów konsumenckich. Jest to produkt przede wszystkim wygodny, bo jeśli go wykorzystamy i spłacimy, później na nowo mamy zapewniony stały dostęp do gotówki. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej to zapraszam tutaj.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź