• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt hipoteczny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 12:05
Czy ktoś kto brał taki kredyt może mi powiedzieć jak wygląda cała procedura załatwiania takiego kredytu i ile trwa i w jaki sposób przelewane są pieniądze.
Chcemy z mężem wziąć około 120 000 gdzieś na 15 lat.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 12:38
Ale chcecie pozyczke hipoteczna czy hipoteczny na mieszkanie? Są równze rodzaje w zależności na co i czy macie zabezpieczenie.
Cytuj
kokardova

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 12:48
Ja chciałam wziąć taki kredyt na działkę, ale koniec końców zdecydowałam się na zwyczajny kredyt. Z tego co zrozumiałam, pieniądze mogą być przelane tylko na konto właściciela lub pośrednika sprzedaży danej nieruchomości, ale nie jestem pewna.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 17:51
Gosiunia napisał
Czy ktoś kto brał taki kredyt może mi powiedzieć jak wygląda cała procedura załatwiania takiego kredytu i ile trwa i w jaki sposób przelewane są pieniądze.
Chcemy z mężem wziąć około 120 000 gdzieś na 15 lat.

Gdyby chcieć opisać wszystko co chcesz, to można byłoby niejedną książkę napisać:)
Wiele zależy od Waszej zdolności kredytowej, wkładu własnego, rodzaju nieruchomości itd. Musicie pamiętać, że minimalny wkład własny to 5%. Dobrze jest mieć przynajmniej 10-20%. Otwiera to drogę do większej ilości ofert.
Czas procesu zależy od banku. W umowie przedwstępnej zawrzyjcie sobie przynajmniej 2-miesięczny termin na podpisanie aktu notarialnego. Pozwoli Wam to spokojnie wszystko organizować.
Jeśli nie macie zielonego pojęcia o kredytach, to warto porozmawiać z doradcą kredytowym. Uwierzcie mi - może Wam to zaoszczędzić sporo nerwów i pieniędzy.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 9:42
lzalewski napisał
Gosiunia napisał
Czy ktoś kto brał taki kredyt może mi powiedzieć jak wygląda cała procedura załatwiania takiego kredytu i ile trwa i w jaki sposób przelewane są pieniądze.
Chcemy z mężem wziąć około 120 000 gdzieś na 15 lat.

Gdyby chcieć opisać wszystko co chcesz, to można byłoby niejedną książkę napisać:)
Wiele zależy od Waszej zdolności kredytowej, wkładu własnego, rodzaju nieruchomości itd. Musicie pamiętać, że minimalny wkład własny to 5%. Dobrze jest mieć przynajmniej 10-20%. Otwiera to drogę do większej ilości ofert.
Czas procesu zależy od banku. W umowie przedwstępnej zawrzyjcie sobie przynajmniej 2-miesięczny termin na podpisanie aktu notarialnego. Pozwoli Wam to spokojnie wszystko organizować.
Jeśli nie macie zielonego pojęcia o kredytach, to warto porozmawiać z doradcą kredytowym. Uwierzcie mi - może Wam to zaoszczędzić sporo nerwów i pieniędzy.
Tez mysle, ze jesli nie wiesz dokladnie jaki to ma byc kredyt to warto po prostu pojsc do banku czy do doradztwa i bezplatnie Ci doradza, pewnie beda chcieli cs wcisnac, ale nie masz obowiazku niczego brac.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:35
Radek napisał
Ale chcecie pozyczke hipoteczna czy hipoteczny na mieszkanie? Są równze rodzaje w zależności na co i czy macie zabezpieczenie.


A czym to się różni? Chcemy remontować duży, stary dom.
kokardova napisał
Ja chciałam wziąć taki kredyt na działkę, ale koniec końców zdecydowałam się na zwyczajny kredyt. Z tego co zrozumiałam, pieniądze mogą być przelane tylko na konto właściciela lub pośrednika sprzedaży danej nieruchomości, ale nie jestem pewna.


A jak duże masz oprocentowanie tego kredytu?
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:37
lzalewski napisał
Gosiunia napisał
Czy ktoś kto brał taki kredyt może mi powiedzieć jak wygląda cała procedura załatwiania takiego kredytu i ile trwa i w jaki sposób przelewane są pieniądze.
Chcemy z mężem wziąć około 120 000 gdzieś na 15 lat.

Gdyby chcieć opisać wszystko co chcesz, to można byłoby niejedną książkę napisać:)
Wiele zależy od Waszej zdolności kredytowej, wkładu własnego, rodzaju nieruchomości itd. Musicie pamiętać, że minimalny wkład własny to 5%. Dobrze jest mieć przynajmniej 10-20%. Otwiera to drogę do większej ilości ofert.
Czas procesu zależy od banku. W umowie przedwstępnej zawrzyjcie sobie przynajmniej 2-miesięczny termin na podpisanie aktu notarialnego. Pozwoli Wam to spokojnie wszystko organizować.
Jeśli nie macie zielonego pojęcia o kredytach, to warto porozmawiać z doradcą kredytowym. Uwierzcie mi - może Wam to zaoszczędzić sporo nerwów i pieniędzy.


Tak jak pisałam będziemy remontować stary dom, który już stoi. Wkład własny zawsze jest potrzebny?
"2-miesięczny termin na podpisanie aktu notarialnego. Pozwoli Wam to spokojnie wszystko organizować" co będziemy musieli organizować? Notariusza jak rozumiem?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 17:15
Dom jest Waszą własnością czy zamierzacie wziąć kredyt na jego zakup i remont?
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:22
Jest naszą własnością, więc nie wiem czy już to przypadkiem nie liczyć się we wkład własny prawda? Gdzieś taką informacje czytałam ale do końca nie jestem pewna czy to prawda.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 9:49
Radek napisał
Ale chcecie pozyczke hipoteczna czy hipoteczny na mieszkanie? Są równze rodzaje w zależności na co i czy macie zabezpieczenie.
kokardova napisał
Ja chciałam wziąć taki kredyt na działkę, ale koniec końców zdecydowałam się na zwyczajny kredyt. Z tego co zrozumiałam, pieniądze mogą być przelane tylko na konto właściciela lub pośrednika sprzedaży danej nieruchomości, ale nie jestem pewna.
No na działke to raczej pozyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomosci, albo pod te działke chyba tez mozna.
Cytuj
Odpowiedź