• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt Prostoliczony - Credit Agricole

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 11:05
Credit Agricole zaczął reklamować znów Kredyt Prostoliczony. Kusi przekazem "10 zł kosztu miesięcznego od każdego pożyczonego 1 tys. zł". Co sądzicie Państwo o tej ofercie? Skorzystacie z niej?
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

20.8.2014 13:36
Mi ta oferta się wydaje dziwna. Z przykładu na stronie wynika że zeby na rekę dostać 10 tysi to trzeba zapłacić 800 zł prowizji, prawie 2 tysie ubezpieczenia, a odsetki też wynosą ponad 2 tysie. Jak dla mnie żenada.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.8.2014 13:38
I jeszcze jedno - niech ktos policzy czy w ogóle jest możliowe żeby miesięczny koszt od każdego pożyczonego tysiaka był wyższy niż 10 zł (biorac pod uwagę czterokrtoność stopy lombardowej). Bo jak dla mnie to wałek, i chwalą się czymś czym każdy bank by się mógł chełpić, bo po prostu prawnie więcej nie mogą na więcej skasować kredytobiorcy.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:51
Dla mnie ten kredyt wydaje się trochę dziwny, choć na pozór wygląda na prosty. Do tej pory Credit Agricole mnie nie zawiódł ale ten kredyt wydaje mi się mocno podejrzany, choć rzeczywiście może kusić
Cytuj
baterflaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 17:25
Być może jest to wykorzystanie niewiedzy ludzi albo raczej manipulacja niepełnym przekazem. Ja sama tego nie liczyłam i nie patrzyłam w ofertę, ale przeciętny człowiek bez przemyślenia sprawy sobie policzy że oprocentowanie wynosi 1 procent, co oczywiście jest błędnym rozumowaniem.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:03
Rzeczywiście promocja powróciła, nawet dziś reklamę w telewizji widziałam. Z tym, że mnie to jakoś nie przekonuje. Owsem brzmi fajnie, ale też tak macie, że jak coś brzmi prosto to szukacie jakiegoś haczyka? Czy tylko ja jestem tak skrzywiona?
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 14:59
baterflaj napisał
Być może jest to wykorzystanie niewiedzy ludzi albo raczej manipulacja niepełnym przekazem. Ja sama tego nie liczyłam i nie patrzyłam w ofertę, ale przeciętny człowiek bez przemyślenia sprawy sobie policzy że oprocentowanie wynosi 1 procent, co oczywiście jest błędnym rozumowaniem.


No bo tak to wygląda z pierwszego rzutu okiem. Nigdy nie można na 100% wierzyć w to co pokazują bo można się dosyć przejechać na tych ofertach. Zawsze warto podejść do banku i się przekonać, dopytać
Cytuj
Odpowiedź