• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

getin bank pozyczka bez zaswiadczen

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 13:03
podobno w getin banku mozna teraz dostac pozyczke bez jakichkolwiek zaswiadczen o zarobkach i wgl. czy ktos z was o tym slyszal? brzmi to troche jak oferta parabanku, bo banki raczej sprawdzaja chyba dochody swoich klientow.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:28
Niby tak sie reklamują, ale w praktyce i tak sprawdza Cie w bik itd, także wypłacalny musisz byc. Reklama to tylko reklama.
Cytuj
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 13:32
tak tez mi sie wydawalo bo dziwne by bylo zeby dawali kase od tak. chociaz siostra przed chwila mi powiedziala,ze mozliwe ze daja pieniadze na oswiadczenie, stad reklama mowi ze bez zaswiadczen, bo niektore banki tak robia do pewnej kwoty i weryfikuja jedynie czy jest sie zatrudnionym na umowe na czas nieokreslony dzwoniac do szefa
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:54
jak dla mnie to tylko takie gadanie a w banku i tak sprawdzą na przyklad wpływy na konto osobiste albo każą złożyć oświadczenie które zweryfikują u pracodawcy jak ktos wyżej pisał. Banki raczej nie robią niczego w ciemno.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 9:23
Już słyszałam kiedyś o tej możliwości chyba też w getin, ale przypuszczam że poprzednicy mają rację i nie do końca jest tak ze bank nie weryfikuje dochodów. Po prostu nie potrzebne jest zaświadczenie od księgowej szefa.
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 20:14
ale zawsze jakis marketingowy chłit jest, nie ważne czy te dochody sprawdzają czy nie, więcej zainteresowanych przyjdzie zapytać i coś tam się im zaproponuje. Być może po prostu oferta jest taka że nieco łatwiej tę pożyczkę otrzymać, ale bank jakoś musi się zabezpieczyć. Może biorą coś pod zastaw itp
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 19:10
To się tylko tak mówi, że bez zaświadczeń bez poręczeń itp.
W rzeczywistości i tak Cie sprawdzą. Gettin Bank to normalny bank, nie parabank więc nie ma się co obawiać, a takie gadanie to tylko po to żeby przyciągnąć klientów.
Cytuj
KEL-czanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 19:43
Pewnie bez zaświadczeń ale tylko do jakiegoś limitu. przy większym kredycie na pewno będą chcieli sprawdzić czy jesteś w staie ich spłacić nie ma sie co łudzić, że będzie inaczej. Ludzie jak słyszą ze bez zaświadczeń to praktycznie równocześnie rozumieją że łatwiej będzie spłacic bo bank nie przywiązuje wagi do formalności a prawda jest zupełnie inna.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 14:51
KEL-czanka napisał
Pewnie bez zaświadczeń ale tylko do jakiegoś limitu. przy większym kredycie na pewno będą chcieli sprawdzić czy jesteś w staie ich spłacić nie ma sie co łudzić, że będzie inaczej. Ludzie jak słyszą ze bez zaświadczeń to praktycznie równocześnie rozumieją że łatwiej będzie spłacic bo bank nie przywiązuje wagi do formalności a prawda jest zupełnie inna.


No dokładnie. Zapewne jest to mała kwota, którą możesz wziąć na zaświadczenie. Nie martw się, że to parabank bo gettin bank to normalny bank więc nie ma się co przejmować. Ja bym zapytała jaka to kwota i dopytała się szczegółów o oprocentowanie itd.
Cytuj
Odpowiedź