• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie konto dla spółki Z.o.o

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Micky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:40
Witam,
orientujecie sie moze w jakim banku znajdę konto dla spółki Z.o.o ? Mój znajomy zaproponował mi w udział w takim interesie i teraz wspólnie poszukujemy konta. Najlepiej jak było by z dostępem do internetowych płatności i z jak najmniejszymi opłatami.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:55
Podobno dla tego typu działalności dobre konta oferowane są w BZ WBK. niestety ja nie orientuję się w temacie spółek i nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej, ale może warto przejść się do tego banku i wypytać o ofertę.
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:23
A to dla spółki musi byc jakieś specjalne konto? Myślałam że takie zwykłe firmowe wystarczy. Czym sie różni takie konto od normalnego konta firmowego?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 10:12
Jeżeli chodzi o rachunki dedykowane dla tego rodzajowi firm to taka ofertę znaleźć można w mBanku. mBiznes konto Start, jest to oferta dla firm obecnych na rynku nie dłużej niż rok. W ramach oferty klient nie płaci za otwarcie i prowadzenie przez 12 miesięcy, otrzymuje 5 darmowych, krajowych przelewów internetowych, bezpłatne przelewy do ZUS i US. Proponuje sprawdzić tę ofertę.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:09
o kurcze to ja nie wiedziałam, że takiego rodzaju firmy musza miec jakieś oddzielne konta. Sadziłam że firmowe to firmowe
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:49
Koniczynka23 napisał
o kurcze to ja nie wiedziałam, że takiego rodzaju firmy musza miec jakieś oddzielne konta. Sadziłam że firmowe to firmowe
Ogolnie firmy musza miec przeciez konta firmowe. Musza odpwoadzac skladki, podatki itd.
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:58
Koniczynka, nie muszą, ale te dedykowane produkty zazwyczaj są atrakcyjniejsze, bo dostosowane do rodzaju działalności, zatem mogą być bardziej opłacalne niż zwyczajne firmowe konta.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 8:45
no i zazwyczaj tak jest. sama porównywałam kiedyś produkt dedykowany ze zwyczajnym no i inne warunki jednak dają różnicę w sumie końcowej do spłaty. pewnie nei jest tak w każdej sytuacji ale dobrze jest wypytac się i korzystac z tego typu ofert
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 19:07
A czy dla spółki musi to być jakieś specjalne konto? Nie może być zwykłe jakieś za 0zł czy coś w tym stylu? Albo dla firm? Wiem, że sporo firm zakłada konta w Idea Banku więc może ten Ci przypasuje? Najlepiej poczytaj o kilku ofertach zanim zdecydujesz się na jedną.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:38
Ja słyszałam, że DB ma świetną ofertę, chociaż osobiście nie skorzystałabym z ich usług. Od lat jestem wierną klientką BZ WBK i nie mam zamiaru przechodzić do innego banku. Mają bardzo fajną ofertę z dostępem do internetu i niskie opłaty za prowadzenie konta.
Cytuj
Odpowiedź