• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na wakacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 8:54
Ja tez nie bralam, dalo rade bez, co prawda troszke zacisnelam pasa, ale wakacje byly :)
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:40
Aleksandra napisał
Ja tez nie bralam, dalo rade bez, co prawda troszke zacisnelam pasa, ale wakacje byly :)


Tak jak my. Teraz nie spłacamy kredytu chociaż rzeczywiście też musieliśmy trochę pasa docisnąć, ale były i wakacje trochę tańsze i starczyło na wszystko inne, także jesteśmy zadowoleni:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 15:14
Akcja: nie bierz kredytu na wakacje zakończona. Większość forumowiczów to bardzo rozsądne osoby.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 8:36
hehe na to wychodzi, ze ludzie biora sobie rady do serca i sa ostrożni. Ja uwazam, ze jak ktos ma taka potrzebe to niech bierze, nie widze zbyt wielkiej roznicy, gdy ktos bierze kredyt na nowy samochod, chociaz stary niekoniecznie jest do wymiany, a na wakacje. Jednak kazdy o swoim budzecie moze decydowac jak chce.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:55
jagoda napisał
hehe na to wychodzi, ze ludzie biora sobie rady do serca i sa ostrożni. Ja uwazam, ze jak ktos ma taka potrzebe to niech bierze, nie widze zbyt wielkiej roznicy, gdy ktos bierze kredyt na nowy samochod, chociaz stary niekoniecznie jest do wymiany, a na wakacje. Jednak kazdy o swoim budzecie moze decydowac jak chce.


NO ja widzę. Bo samochodem będziesz jeździć i będziesz go używać co za tym idzie będziesz zarabiać (jeżeli weźmiesz go do pracy) lub oszczędzać czas bo na przykład wozisz dzieci do szkoły. A po wakacjach zostaną CI dobre wspomnienia i dług na koncie:)
Cytuj
Odpowiedź