• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka na wakacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 15:18
I co myslicie o pozyczaniu kasy na wakacje, znalazł ktos jakas na prawde dobra oferte? Bo z tego co czytam to wszyscy pisza, ze to taki pic na wode i nie opłaca się brac pozyczek na wakacje. To po co to w ogole reklamowac?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 16:18
O to wlasnie chodzi, zeby czowiek naciągnął sie na "promocyjną" ofertę i slepo ją wziął, a potem niech spłaca. prosty mechanizm.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:35
Przecież te wszystkie banki też muszą w jakiś sposób pozyskac klientów wiec oferują tego typu pożyczki ale ja osobiście nie zdecydowałabym sie pożyczkę na wakacje.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 8:30
Przeglądając oferty da sie często znaleźć pozyczkę preferencyjna na wakacje, która będzie faktycznie atrakcyjna cenowo. Oczywiście nie można tutaj uogólniać, działa stara, sprawdzona zasada- należy porównywać oferty, czytać regulaminy :)
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 11:57
Ja w ogóle nie rozumiem idei brania kredytu na wakacje. Skoro nie mam pieniędzy nie jadę na wakacje, lub jadę do znajomych albo pod namiot, albo do rodziny. Nie wiem po co się zadłużać w banku na np 10 miesięcy tylko po to żeby jechać na dwa tygodnie na wakacje. Dla mnie to niepojęte.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2014 17:23
Jak to po co reklamować. Po to właśnie, żeby ktoś kto bardzo chce jechać na wakacje a nie ma kasy mógł wziąć taki kredyt i pojechać. Ludzie czasami nie myślą tylko widzę morze i plaże więc biorą kredyt, a potem cały rok albo i więcej się męczą żeby go spłacić.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:56
Reklamuje się po to żeby ludzie brali. Ci którzy bardzo chcą pojechać na wakacje i tak wezmą obojętnie jak będzie oprocentowana. Ja z zasady nie biorę takich pożyczek ale rozumiem, że ktoś może ją wziąć i tyle.
Cytuj
Odpowiedź