• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak można finansować franczyzę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 9:06
Czy można wziać kredyt na franczyzę? banki często oferują kredyty na własną działalność, czy nawet na jej otwarcie, a franczyza zalicza się do takich kredytów? A może są jakieś inne rozwiązania by finansować franczyzę?
Cytuj
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 12:34
mBank chyba daje kredyty na franczyzę ale nie jestem pewna. Na pewno są oferty dla franczyzobiorców, bo tyle jest ich w kraju że specjalne oferty też muszą być. Z tego co pamiętam chyba jest gdzieś w necie artykuł nt. sposobów finansowania franczyzy, sprawdź sobie w google.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 14:03
Banki posiadają takie oferty, warto zwrócić uwagę na ofertę Deutsche Banku – FranchiseFinance. Bank proponuje elastyczne, które uwzględnia różne typy kredytów. Rozwiązania dopasowywane są do preferencji oraz charakteru działalności całej sieci.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:32
A ja nawet nie miałam pojęcia ze jest możliwość wziecia takiego kredytu. Chociaż z drugiej strony Franszczyzna to też pewien rodzaj naszej działalności, którą chcemy otworzyć.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:29
Wydaje mi się,że banki chyba normalnie dają kredyt na franczyzę w końcu to też forma biznesu, ale dla pewności warto udać się do placówki i zapytać na jakich warunkach jest taki kredyt dawany no i jakie jest jego oprocentowanie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.8.2014 14:38
Dają, są nawet specjalne oferty na ten rodzaj kredytów, na preferencyjnych warunkach. To jest specjalny rodzaj prowadzenia działalności to i kredyty są zróżnicowane i dostosowane.
Cytuj
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:05
nie miałem pojęcia ze są specjalne kredyty na Franszczyznę. Wydawało mi sie że jak ktoś chce rozwijać taki interes to może np, wziać zwykły kredyt na otwarcie działalności i też sie to bedzie liczyć.
Cytuj
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:50
no własnie, a można w takiej sytuacji wziąć kredyt na otwarcie działalności? bo chcąc nie chcąc to jest już istniejący biznes tylko że oddział nowy
Cytuj
Drwal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 18:25
Ty otwierasz działalność więc wydaje mi się że możesz, chyba nie ma znaczenia czy jest to franczyza czy własny pomysł. Tak mi się przynajmniej wydaje. Po prostu takie produkty z przeznaczeniem w większości przypadków są korzystniejsze niż te o mniej sprecyzowanym celu
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:37
Drwal napisał
Ty otwierasz działalność więc wydaje mi się że możesz, chyba nie ma znaczenia czy jest to franczyza czy własny pomysł. Tak mi się przynajmniej wydaje. Po prostu takie produkty z przeznaczeniem w większości przypadków są korzystniejsze niż te o mniej sprecyzowanym celu


Wydaje mi się ze spokojnie taki kredyt byś dostał inaczej sprawa by się miała z dotacją bo nie wiem czy można brać dotację unijną na franczyzę..
Cytuj
Odpowiedź