• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Societe Generale?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mirabelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 18:07
Czy ktos z Was słyszał o takim banku? Moja koleżanka twierdzi ze jest taki bank w Polsce, szukałam, ale znalazłam tę nazwę tylko na stronie eurobanku, to jak to z nim w końcu jest? to jakaś inna nazwa eurobanku?
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 19:54
pierwsze słyszę taką nazwę ale wg mnie to jest coś zagranicznego, może maja porozumienie z eurobankiem dlatego koleżance wydawało sie że jest to polski bank. a koleżanka nie mówiła gdzie o tym banku słyszała?
Cytuj
Chuck Norris II

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 22:51
A ja bez problemu znalazłem ich ofertę. http://pl.sgcib.com/nasza-oferta2 - proszę bardzo, może taka trochę okrojona w informacje, ale firma rzeczywiście działa w Polsce, po prostu jest to zagraniczny bank z polskim oddziałem.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 6:25
Societe Generale jest właścicielem Eurobanku.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 8:48
To prawda Societe Generale to jedna z największych europejskich grup w sektorze usług finansowych, do której od pewnego czasu należy również Eurobank.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:35
Też nie słyszałam o takim banku ale być może nie mają takiego parcia na Polskę, bo to w końcu zagraniczny bank. W Polsce mamy banków od zatrzęsienia. A koleżanka skąd zna ich ofertę? Korzysta z jego usług?
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 16:09
Eurobank znam jedynie z reklam a o Societe nie słyszałem nigdy, ale w sumie nie interesuje mnie nigdy kto jest włascicielem banku. oferta liczy się bardziej
Cytuj
buena39

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.8.2014 13:58
Nie słyszałam a nawet jeśli to i tak bym nie zapamiętała. Jestem raczej z tych, którzy interesują się konkretnym bankiem, więc więcej wiem o Eurobanku niż o tym drugim. No w telewizji tej nazwy nie reklamują.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 14:01
Ale mało chwytliwa nazwa więc gdybym ją znała to i tak bym w życiu nie zapamiętała. Ale nie wiem czy przypadkiem tak jak ktoś tu mówi, czy nie jest to jakiś zagraniczny bank, który ma oddział w Polsce.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:09
buena39 napisał
Nie słyszałam a nawet jeśli to i tak bym nie zapamiętała. Jestem raczej z tych, którzy interesują się konkretnym bankiem, więc więcej wiem o Eurobanku niż o tym drugim. No w telewizji tej nazwy nie reklamują.


No nie. Ja też nie słyszałam niestety o nim i pierwszy raz słyszę tą nazwę. rzeczywiście w telewizji się nie reklamują ani w internecie więc są nieznani. Może rzeczywiście nie mają takiej potrzeby bo są nastawieni na rynek zagraniczny.
Cytuj
Odpowiedź