• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Samsung Galaxy Ace 2 nie aktualizuje aplikacji - pomocy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marius

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 14:19
Witam .Mój Samsung w sieci Play jakby się zamulał i sam restartował .Przywróciłem ustawienia fabryczne i dodałem kontakt gmail.com i niestety ciągle wyskakuje mi błąd przy pobieraniu aplikacji.Mam wersję Androida ,kiedyś jak tak próbowałem było wszystko ok.Czy jest na to jakas rada? Mam zanieść smartfona do punktu i oddać do reklamacji? Czy na to w ogóle jest rekalamacja?
Cytuj
katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 17:00
Witaj.No cóż ja nawet nie za bardzo wiem o czym mówisz.;) Ale na Twoim miejscu raczej zaniosłabym go do punktu a nie bawiła się sama w ożywianie go.Jeszcze coś nie tak zrobisz i całkiem ten smartfon roztroisz .Nie znam się na tym w ogóle ,ale jakiś kolega chciał mi reperować to nie pozwoliłam mu.Od tego to chyba są specjaliści?
Cytuj
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 13:19
Zanieś do kogos kto soę na tym zna. Kiedyś tak sobie restartowalem i reperowałem po swojemu ,ze całkiem mi padł.Za bardzo uwierzyłem w swoje siły .Czasami warto siebie nie przeceniac ,tym bardziej ,że te wszystkie programy sa coraz bardziej nowoczesne.
Cytuj
Odpowiedź