• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Aplikacja chroniąca przed wścibskimi intruzami - co polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koneko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2015 23:12
Hej!
Czy ktoś zna jakąś godną polecenia aplikację na telefon, która potrafiłaby zabezpieczyć go przed wścibskimi osobami? Słyszałam , że jest coś takiego jak opcja Safe Box i że można sobie zabezpieczyć hasłem na przykład zdjęcia i smsy. Przeglądam teraz internet pod tym kątem i trafiłam na LEO Privacy Guard. Z opisu aplikacja wygląda naprawdę super, ale jak jest w praktyce? Podzielcie się opiniami. Albo podajcie mi nazwy innych appek, które mają funkcję AppLock. Chyba, że macie jakiś własny sposób na wścibskich szperaczy :) ? Chętnie poczytam.
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 8:36
U mnie wystarczy blokada telefonu.
A o tych aplikacjach to nigdy nie słyszałem. Czy to Safe Box robi coś poza ustawieniem hasła do zdjęć i smsów?
Bo z tego, co pamiętam, to taką możliwość dawała mi już stara nokia 3310i, wydaje mi się, że po współczesnych smartfonach można by wymagać nieco więcej w kwestii bezpieczeństwa...
Cytuj
misiky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 11:38
Ja polecam jakiegokolwiek antywirusa
Cytuj
Arunas

Niezarejestrowani

26.11.2015 13:10
Trudno znaleść informacje w necie na ten temat, a faktycznie przydałoby się cos takiego. Zwłaszcza, że teraz te dane krążą w tych chmurach itd., co wcale nie wydaje mi się bezpieczne...
Cytuj
Jędrula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 15:30
tak naprawdę to teraz każde dane mogą być wykradzione. Sam nie mam żadnej takiej aplikacji i chyba jedynym zabezpieczeniem jest usunięcie wrażliwych danych. Choć i to nie jest przecież ostateczne, bo wszystko można odzyskać.
Jeszcze zależy przed kim chcesz ochronić dane?
Jeśli np. przed żoną, to blokada wystarczy. Ale jeśli przed hakerem, to niestety, jak pokazała zeszłoroczna afera nie jest to możliwe.
Cytuj
Kowal

Niezarejestrowani

26.11.2015 15:35
Jędrula napisał
tak naprawdę to teraz każde dane mogą być wykradzione. Sam nie mam żadnej takiej aplikacji i chyba jedynym zabezpieczeniem jest usunięcie wrażliwych danych. Choć i to nie jest przecież ostateczne, bo wszystko można odzyskać.
Jeszcze zależy przed kim chcesz ochronić dane?
Jeśli np. przed żoną, to blokada wystarczy. Ale jeśli przed hakerem, to niestety, jak pokazała zeszłoroczna afera nie jest to możliwe.
hehe specjalna blokada przed żoną ! To by się sprzedawało jak świeże bułeczki!
Cytuj
Odpowiedź