• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

dobry smartfon do 1000 złotych.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 11:20
Dostałam 1000 złotych na smartfona, chciałabym więc kupić sobie coś naprawdę dobrego w tej cenie. Czy możecie mi coś polecić? Chodzi raczej o sam telefon, bez abonamentu.
Nie mam żadnych preferencji co do marki, najważniejsze, żeby nie była to rzecz zbyt awaryjna, a także miała wszelkie bajery, jakie mogą się przydać. Fajnie, żeby działał dość szybko, bez zawieszania się, bo to strasznie denerwuje.
Możecie mi coś polecić?
Cytuj
Kinia

Niezarejestrowani

7.10.2015 10:31
Huawei P8 Lite, cena od 899zł do 899zł, aparaty: 13 Mpx z tyłu (z nagrywaniem Full HD) i 5 Mpx z przodu, 2 GB pamięci RAM. DObry.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.10.2015 14:47
ja od jakiegoś czasu wierny jestem HTC. obecnie mam HTC one m7 i znowu sie nie zawiodłem na tym telefonie. bateria długo trzyma, telefon jest wytrzymały ma dobry procesor no i aparat też niczego sobie. swój model zamówiłem na stronie okey gsm za nie całe 740zł, wiec spokojnie byś się zmieściła w 1000zł i jeszcze mogłabyś dokupić jakieś akcesoria do niego
Cytuj
Ruta

Niezarejestrowani

12.10.2015 11:41
Ja jakoś nie jestem przekonana do htc, wszyscy na nie raczej narzekają. Może zainwestuj i kup sobie jakiegoś porządnego iPhona?
Cytuj
KamilaKulka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2015 10:55
Ja mam Microsoft Lumia 640, dostaniesz ja pewnie za jakies 600 zł. DObra, trwała. Mam ja juz jakis czas. Polecam.
Cytuj
Goliat

Niezarejestrowani

23.10.2015 12:41
Też mam Lumnie i tez myślę, że to dobry wybór. Nie są zbyt drogie, a trwałe. Mam już drugą- bo dostałem od sieci i na prawde jest git.
Cytuj
LukaszDu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 9:38
To jedyne forum gdzie sie chwali lumnie. Ja tez bylem sklonny sie zdecyowac, ale wszyscy odradzali.
Cytuj
Krakus

Niezarejestrowani

5.11.2015 13:17
Też mam Lumnie i sobie chwalę, nie są dorgie. W Orange z abonamentem dostałem prawie 2 lata temu i chyba teraz przedłuże abonament a telefon zostawię, bo jest całkiem ok.
Cytuj
Odpowiedź