• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

telefonia mBanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 13:30
Ma ktoś telefon w mbanku? Co myślicie o ich ofercie?
Ja byłam zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że można mieć u nich telefon. Wie ktoś może, jakie mają warunki? Jak z zasięgiem.
Jestem klientem mbanku i nie ukrywam, że miałabym nadzieję na jakieś promocje czy coś w tym stylu.
Cytuj
Jakub

Niezarejestrowani

28.9.2015 14:43
Wionella napisał
Ma ktoś telefon w mbanku? Co myślicie o ich ofercie?
Ja byłam zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że można mieć u nich telefon. Wie ktoś może, jakie mają warunki? Jak z zasięgiem.
Jestem klientem mbanku i nie ukrywam, że miałabym nadzieję na jakieś promocje czy coś w tym stylu.
Jak to telefonia? Widze, ze tylko doladowania mozna u nich robic. Czy jest coś o czym nie wiem?:D
Cytuj
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 14:59
Jakub napisał
Wionella napisał
Ma ktoś telefon w mbanku? Co myślicie o ich ofercie?
Ja byłam zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że można mieć u nich telefon. Wie ktoś może, jakie mają warunki? Jak z zasięgiem.
Jestem klientem mbanku i nie ukrywam, że miałabym nadzieję na jakieś promocje czy coś w tym stylu.
Jak to telefonia? Widze, ze tylko doladowania mozna u nich robic. Czy jest coś o czym nie wiem?:D


Było coś takiego jak mbank mobile, ale to już nie działa chyba z jakiś rok. Zamknęli, ale czemu? Tego nie wiem.
Może im się nie opłacało, a może chodziło o coś innego.
Wydaje mi się, że te wszystkie dziwne telefonie to nie mają zbyt wielu klientów, w końcu ludzie niechętnie do nich przechodzą, jeśli mają dobre oferty u normalnych operatorów.
Cytuj
Tadeo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:13
Frąc napisał
Jakub napisał
Wionella napisał
Ma ktoś telefon w mbanku? Co myślicie o ich ofercie?
Ja byłam zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że można mieć u nich telefon. Wie ktoś może, jakie mają warunki? Jak z zasięgiem.
Jestem klientem mbanku i nie ukrywam, że miałabym nadzieję na jakieś promocje czy coś w tym stylu.
Jak to telefonia? Widze, ze tylko doladowania mozna u nich robic. Czy jest coś o czym nie wiem?:D


Było coś takiego jak mbank mobile, ale to już nie działa chyba z jakiś rok. Zamknęli, ale czemu? Tego nie wiem.
Może im się nie opłacało, a może chodziło o coś innego.
Wydaje mi się, że te wszystkie dziwne telefonie to nie mają zbyt wielu klientów, w końcu ludzie niechętnie do nich przechodzą, jeśli mają dobre oferty u normalnych operatorów.
mBank mobile? Pierwsze słyszę, ale oni współpracowali z jakąs siecią np. z Orange?
Cytuj
Kropka

Niezarejestrowani

1.10.2015 10:28
Jest jakaś strona, ale faktycznie można tam doładowywać inne telefony, dziwne. Jak widać mało kto w ogóle z tego korzysta.
Cytuj
Odpowiedź