• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka dobra oferta z internetem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 11:35
Cześc. Szukam obecnie abonamentu albo mixu w którym jest dobra oferta szczególnie na internet.Zależy mi na szybkim połączeniu. Chciałbym również darmowe rozmowy do wszystkich sieci. Nie zależy mi na smsach oraz na telefonie bo mam swój. jaką obecnie ofertę możecie mi polecić?
Cytuj
kejt

Niezarejestrowani

7.8.2015 12:20
Virgin Mobile ma niezla ofertę, za 29 zł masz nielimitowane sms i minuty, plus 2 GB neta 4G LTE. Niezła oferta
Cytuj
AdamSyla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 13:34
A to Virgin mobile to pod patronatem którego dużego operatora? Bo chyba nie jest to sieć całkiem niezależna?
Z tego, co wiem, to teraz w Plusie jest dobra oferta na internet LTE: za 39 złotych 20 GB, do tego za zakup on-line dostaje się 3 miesiące gratis, znaczy bez abonamentu i chyba 5 GB więcej.
Myślę, że całkiem fajna ta oferta.
Cytuj
beata

Niezarejestrowani

10.8.2015 10:22
Nie, to osobna siec
Cytuj
betka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 11:21
Virgin mobile ma dobrą ofertę ale sama nie polecam pakować się w abonament ani mix. Nie lepie jest na przykład przejsć do orange? Sama obecnie jestem w tej sieci i jestem zadowolona. Mają tam wiele bardzo tanich pakietów oraz jest wiele pakietów internetowych z promocji. Jakiś czas temu na przykład można było sobie wykupić na całe wakacje pakiet internetowy w cenie 6 GB za 6 zł. Obecnie żadna inna sieć nie ma właśnie takich promocji. Za 25 zł miesięcznie masz tam również darmowe rozmowy do wszystkich sieci.
Cytuj
Odpowiedź