• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Samsung czy iphone?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 9:59
Zastanawiam się nad zmianą telefonu i przyszło mi do głowy, żeby zaszaleć i kapuć najnowszego iphona. Znajomi jednak namawiają mnie na samsunga. Wiem, że obecnie trwa walka pomiędzy jedną a drugą firmą i ich zwolennikami na zachodzie, ale jestem ciekawy, jak to wygląda w Polsce.
Co Państwo by wybrali telefon od samsunga czy apple? I dlaczego?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 10:24
Wybrałbym i wybieram Samsung/Sony/LG zamiast iPhona. Dlatego, że flagowe smartfony tych firm oferują znacznie więcej niż około 2 razy droższy iPhone. Pojawi się pewnie atak posiadaczy iPhone'ów, że system jest lepszy, że w tym smartfonie nie potrzeba dużych zasobów itp - to wszystko to prawda, tylko po co płacić za to 2 razy tyle? Jeśli chcesz ładny smartfon podobny wizualnie do iPhona to brałbym Samsunga z serii A :)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 10:52
Iphone to jedynie gadżet. Nie wiem czy sam bym się na taki telefon zdecydował. No mozę jakbym nie wiedział co robić ze swoimi pieniędzmi ale nie w innej sytuacji,
Na rynku jest obecnie bardzo wiele ciekawych telefonów:
samsung galaxy s5
lg g3
sony xperia z3

Z zakupem nowego lg flex czy Samsunga 6 na razie bym sie jednak wstrzymał ponieważ oba telefony są objęte tak zwanym podatkiem od nowości.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.4.2015 11:09
W Polsce iPhony nie sa zbt popularne. Za to np. w stanach bardzo. U nas sa za drogie. Gdyby byly tansze to czemu nie.
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 12:48
Ja nigdy iPhona nie miałam, więc nie mi oceniać system czy jego funkcjonalność, ale mam wrażenie, że wcale nie jest aż tak różny od innych smartfonów, żeby aż tyle za niego płacić. To raczej gadżet, którym można się pochwalić w towarzystwie niż faktycznie jakiś towar luksusowy. W ogóle w Polsce ludzie raczej sceptycznie podchodzą do produktów firmy Apple. Wśród moich znajomych tylko jednak osoba używa Maca i jest to kolega, który zajmuje się zawodowo grafiką. Ale i tak ma oprócz tego drugi laptop z Windowsem, na którym instaluje różne gry i użytkowe programy, które na Macintoshu po prostu nie działają.
Cytuj
Odpowiedź