• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy ktoś tutaj korzysta jeszcze z telefonu tradycyjnego?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 6:07
Ostatnio przerzuciłam sie na smartfona , do tej pory korzystałam z telefonu tradycyjnego. Szczerze? Nie jestem zadowolona, funkcjonalności wcale mi się nie przydają ponieważ używam wyłąćznie funkcji dzwonienia.
Nie podoba mi się jeszcze bateria z uwagi na to,że trzeba ją ładować bardzo często. Praktycznie codzienine. A tak ładowałam telefon co 7 dni.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 13:52
To jest kwstia przyzwyczajenia. Tez dali mi z abonamentem smartfona za 1 zł to wzialem, chociaz buntowałem sie długo to teraz jestem zadowolony i nie zamieniłbym na inny.
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 14:02
Ja już o wielu lat korzystam ze smartfona. Wprawdzie telefon tradycyjny ma wiele zalet ale jestem zdania,że dotykowy oferuje o wiele wiecej ciekawych funkcjonalności. Takich jak:
korzystanie z internetu
gps
Niby możesz oczywiście mieć to w niektórych droższych tradycyjnych telefonach ale nie jest to tam takie wygodne.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 16:16
Smartfony maja wiele opcji, których nie maja (oczywiscie) telefony tradycyjne. Chociaz mam sentyment do mojej nokii 3310 :D to nie wrociłbym do niej. Trzeba isc z duchem czasu, technologia jest przydatna i trzeba z niej korzystac. Za kilka miesiecy tez pewnie stwierdzisz, ze nie taki diabeł straszny...
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 14:02
Jasne,ze sie przyzwyczaisz. Trzeba troszke czasu :)
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 7:06
Szczególnie biorąc pod uwagę to ile fajnych aplikacji obecnie udostępniają na przykład banki.
Możesz sobie zainstalować aplikację mobilną swojego banku. Dzięki temu będziesz miała wygodniejszy dostęp do jego funkcji internetowych.
Wbrew pozorom apki takie posiadają bardzo dobre zabezpieczenia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.1.2015 8:49
Tez polecam rezygnacje z tradycyjnych, ale prawdopodobnie niebaem i tak juz kazdy bedzie korzystał tylko ze smartofna. Tak jak do wszytskiego- trzeba sie przyzwyczaic.
Cytuj
koronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2015 15:20
Teraz coraz mniej ludzi ma watpliwosci co do smartfonow. Sa bardzo wygodne w obsłudze, teraz w orange dostalam jeszcze sms`a ze moge korzystac z darmiwego gpsa. Troche sie boje, zeby to nie bylo zbyt drogie, bo wiadomo sms swoja droga, a praktyka swoja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.2.2015 20:13
Tez trudno mi sie bylo przwyzwyczaic, ale tak jest ze wszystkim. Takze spokojnie sie przyzwyczaisz.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 15:27
Teraz to juz malo który operator je proponuje, moj tata chcial z abonamentem tradycyjny tel. i mial problem. w koncu ma smartfon, ale nauka niezle mu idzie. :)
Cytuj
Odpowiedź