• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak wybrac ofertę internetu mobilnego?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 14:04
Ja szukam mobilnego z LTE i znalazłem jakieś rankingi wg. których najlepsza jest oferta sieci Plus. Ma nielimitowane LTE po wyczerpaniu podstawowego pakietu, 20 GB za 49,90 zł miesięcznie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.12.2014 22:27
Chyba teraz jeszcze faktycznie najbezpieczniej PLUS bo ma najlepszy zasięg lub Orange, z T-mobile czy Play nie ma co ryzykować.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.12.2014 9:19
Potwierdzam, miałam Internet mobilny w Play, pojechałam na wakacje na Mazury i niestety o Internecie można było pomarzyć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.12.2019 10:42
Ja z kolei mam teraz T-mobile, a wczesniej bawilam sie i z Plusem i z Playem i jedna wielka lipa była z działaniem, a tutaj stabilnie
Cytuj
Ferdek

Niezarejestrowani

9.3.2020 3:25
Przede wszystkim najważniejsze jest sprawdzić, czy dany abonemtnsieci ma w pobliżu Ciebie nadajnik i w taki sposób kierować się zakupem. Bo jeżeli nadajnik jest daleko to zapomnij o dobrym przesyle informacji przez fale radiowe.
Ja osobiście korzystam głównie z internetu mobilnego Play, głównie ze względu na darmowe posiadanie go za granicami kraju, a także działający zasięg w moim HTC 10, nawet w wierzchowskich lasach koło szczecinka xD
Cytuj
adrian568

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2021 7:56
Proponuję kupić karty różnych operatorów i sprawdzić jak działa internet w danej lokalizacji, bo może się okazać że akurat u Ciebie będzie słaby,albo poprostu bedzie chodził powoli bo reklamy są reklamami a rzeczywistość swoją drogą...
Cytuj
ekonto
paynow
http://mbank-ekonto.net.pl/
Odpowiedź